Viessmann Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili %100 Çözüm

5
(33)
Viessmann kombi servisi

Viessmann Kombi Servisi İstanbul’un ilçelerinde Viessmann Kombi Arıza Servisimiz Kombi Tamiri bakım onarım çözümlerinde uzmanlık sertifikasına sahip ekibimiz tarafından kombi arızası sorunlarınızın çözümü için Viessmann Kombi Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Teknik sersimizin çalışma sistemi; öncelikle kombi arıza sorunlarını profesyonel cihazlarımızla inceleyip kombi arızasını buluyoruz ve sonrasında yapılacak işleri kombi parça değişimi, kombi işçilik sürelerini size bildiriyor, onayınızı aldıktan sonra ekibimiz kombi arıza sorunlarını çözüyor. Verilen tüm kombi arıza hizmetlerinde kombi parçaları ve kombi işçiliğimiz bir (1) yıl garantilidir. 

Siz değerli müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma ekibimizde çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Viessmann Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Viessmann Kombi Arıza Kodları

Viessmann kombi E4 arızası hata kodu: Kombi ekranında beliren E4 arıza – hatası besleme gerilim sorunu Anlamındadır. Bu durumda şebeke adaptöründe sorun vardır.

Viessmann kombi E6 arızası hata kodu:  Kombi ekranında beliren E06 arıza – hata uyarısı kombinin su vasınının düşük olduğu anlamına gelir kombiye İhtiyacı olan Suyu 1,5 Bar değerinde su eklerseniz kombi yeniden çalışacak sorun çözüleecektir.

Viessmann kombi b5/e5/f0 arızası hata kodu: kombi ekranında beliren dahili iç hatanın olduğunu belirten arıza – hata kodudur. bu durumda cihaz resetlenmelidir. reset sonrası cihazda düzelme olmaz ise hangi parçada sorun olduğu konusunda bilgiler almak ve çözüm sağlamak adına viessmann servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Viessmann kombi f2 arızası hata kodu: kombi ekranında beliren bu hata kodu belirdi ise kombi fazla ısınma seviyesini geçmiş bu nedenle de kendini otomatik olarak kilitlemiş demektir. bu durumda bir süre kadar cihazın çalışmasını bekleyin. cihaz normale dönmez yine aynı uyarıyı vermeye devam ederse mutlaka viessmann kombi teknik servisi arayınız.

Viessmann kombi f3 arızası hata kodu: brülörün çalıştığını ve alev sinyalinin olduğunu belirten arıza – hata kodudur. bu durumda cihazı tüketici olarak birkaç kez resetlemeniz gerekmektedir. sorunun hala devam ettiği durumlarda direk olarak viessmann kombi servisi’ni aramanız gerekmektedir.


Viessmann kombi f4 arızası hata kodu: kombinin ateşlemeyi başarılı bir şekilde yaptığını yalnız alevi algılamaması sebebi ile yeniden söndüğünü belirten hata kodudur. bu durumda cihaza birkaç kez reset atmalısınız. cihaz düzelmezse; iyonda, elektrotlarında, gaz valfinde ya da elektronik kartta sorun vardır.


Viessmann f5 arızası hata kodu: hava prosestatında sorun olduğunu belirten arıza – hata kodudur. bu durumda kombinin hava akımında aksamlar olur. sorunun çözüme ulaşması için viessmann kombi servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Viessmann kombi f7 arızası hata kodu: su basınç sensöründe sorunun meydana geldiğini belirten arıza – hata kodudur. su basınç sensörü değişimi gerekebileceği için cihaza müdahale etmemeli servis yardımı almalısınız.

viessmann kombi f8 arızası hata kodu: kombinin gaz valfinin kapanmayı geç yaptığını belirten arıza – hata kodudur. bu durumda tüketici olarak cihaza müdahale etmemeli viessmann kombi servisi’ni aramanız gerekmektedir.

viessmann 100 kombi f9arızası – hata kodu: brülörün devreye girmesi sırasında fanın devir düşürmesi ya da brülörün beklediği verimi sağlamaması gibi durumlarda kombi bu arıza – hata kodunu vermektedir. bu durumda viessmann kombi servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Viessmann kombi fa arızası hata kodu: fan motorunun sürekli çalıştığı yani durması gerekirken durmadığını belirten hata kodudur. bu durumda fanın rulmanları dağılmış ya da motorunda teknik bir problem oluşmuş diyebiliriz. tüketici olarak yapmanız viessmann kombi servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Viessmann kombi fd arızası hata kodu: kombide elektronik kart sorunu olduğu anlamına gelen arıza – hata kodudur. böyle bir durumda sizin müdahaleniz gerekmez. elektronik kartla alakalı tamir ya da değişim işlemi gerekeceği için viessmann kombi servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Viessmann kombi fe arızası hata kodu: kombi içinde tüm parçaların bağlantılı olduğu elektronik kartta sorun olduğunda ya da elektronik kart devreye girmediğinde kombi ekranında bu uyarı kodu belirmektedir. bu durumda cihazın fişi takılı değil de diyebiliriz. cihazın fişini kontrol esin. fiş takılı ve hiçbir sorun yok ise elektronik kartta sorun olabilir. viessmann kombi servisi’ni aramanız gerekmektedir.

Viessmann Kombi Servisi ile Orijinal Parça Desteği

Viessmann Kombi Servisi
Viessmann Kombi Servisi

Markalar, ürettikleri kombilere uygun kombi yedek parçaları üretmektedir. Bu parçalar, kombilerin performansının tam alınacağı şekilde üretilmektedir. Kombilerin pek çok farklı etken sonrasında arızalanmasında parça değişimi de gerekebilir. Bu durumda uzmanlar parça değişim işlemini siz değerli müşterilere danışarak gerçekleştirir. Değişimin olduğu parçalar, orijinal yedek parçalar olması oldukça önemlidir. Kombi arızası durumunda parça değişiminin orijinal olmaması, istenmeyen olumsuz durumlara neden olabilir. Öncelikle kombinin arızası giderilse dahi kombiden eski verim alınmayabilir. Viessmann Kombi Arıza Servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, orijinal parça desteği vererek kombilerinizin tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Viessmann Kombi Montajı Hizmeti

Bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunan firmamız, kombilerinizin montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Oldukça önemli bir işlem olan kombilerinizin, profesyonel bir şekilde montajı, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece hatalı montaj gibi bir sorunu ve montaj kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Montaj esnasında yapılan hatalar, kombide meydana gelebilecek arızalara neden olmaktadır. Bu arıza türü, kombilerde sıklıkla görülmektedir. Montaj esnasında gözden kaçacak herhangi bir hata sonrasında kombinin çalışmasında problemler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun olmaması adına uzman kişiler tarafından kombi montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Viessmann kombi servisi hizmetiyle İstanbul’da hizmet veren firmamızdan hızlı bir şekilde montaj desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız, kombinizin montajını %100 başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.   

Viessmann Kombi Servisi
Viessmann Kombi Servisi

İstanbul Viessmann Kombi Servisi Verdiğimiz İlçeler:

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts