Sultangazi Baykan Kombi Servisi %100 Garantili 7/24 Çözüm

5
(145)

Sultangazi Baykan Kombi Servisi

Sultangazi Baykan Kombi Servisi

Sultangazi Baykan Kombi Servisi uzman sertifikalı ekibimizle kombi parça ve işçilikte 1 yıl garanti olarak sunduğumuz Sultangazi  geneli Baykan kombi arıza servisi olarak, her daim en iyi hizmet garantisini sizlere sunuyoruz

Kombinizde oluşabilecek herhangi bir arıza, sistematik çalışmada bir sorun veya standart kombi bakımlarınız için yetkili servislerinden olan Sultangazi Baykan Kombi Servisi arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Özellikle kışa yaklaştığımız günlerde kombi bakımının yapılması, müşterilerimizin tüm kış rahat etmesine olanak sağlamakta. Bunun dışında her türlü sıcak su ihtiyacının da karşılandığı kombiniz bozulduğunda da acil bir hizmet talep ederek bizlere gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi Çalışma Sistemimiz

Kurumsal bir firma olarak Sultangazi Baykan firmamız, kombi servisi çalışma sisteminde müşteri odaklı olarak çalışıyoruz. Bu kapsamda çalışma sistemimiz öncelikle müşteri talepleri doğrultusunda yerinde ziyaret gerçekleştirerek gereken işlemlerin sağlanmasıdır. Çalışma sistemimiz içerisinde alanında uzman personellerimiz ile her daim müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda Baykan, başta olmak üzere, Portherrn, Bosh, Buderus, Baykan, Viessmann  kombi markaları ile de çalışmaktayız. Uluslar arası düzeyde kaliteli ve kurumsal şekilde işleyiş sağlayan bu markalar ile çalışarak, müşterilerimize artı değer sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Kombi Servis Sürecimiz

Kombi servis sürecimiz, müşteri isteklerini anlamak ve bunu uzman personellerimize iletmek ile başlamaktadır. Özellikle kombi arızaları, uzmanlık ve dikkat gerektiren alanlar olduğu için, mutlaka titizlik ile alanında uzman personeller yardımı ile çalışılmalıdır.

Ekiplerimize siz değerli müşterilerimizin taleplerini ilettikten sonra, uzman ekiplerimiz yerinde hizmet için sizlere randevu vermektedirler. Randevu zamanında ekiplerimiz arıza veya bakıma yönelik malzemelerini eksiksiz şekilde yanlarına alarak randevunun talep edildiği lokasyona ulaşmaktadırlar. Ardından genel kombi arızaları veya genel bakım ile ilgili olan talepler doğrultusunda kombi üzerinde gerekli kontroller, bakım ve tamir işlemleri sağlanmaktadır.

Son olarak personellerimiz hizmet sonrası teknik destek de sağlamaktadırlar. Yani servisimizin sizlere sunduğu hizmet sonrası bir problem yaşarsanız veya sormak istediğiniz bir konu olursa ekiplerimize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Sultangazi Baykan Kombi servis hizmetleri verdiğimiz süreçte, kombi bakımı ve tamiri işlemleri için de müşterilerimizin yanındayız. Bu konuda kombi bakımı da önemli bir rol oynamakta. Özellikle yazdan kışa geçişte kombi bakımı yaptırılmazsa ısınma sorunları, kombi çalışma hataları gibi problemler meydana gelebilmektedir. Bu nedenle kombinizin senede en az bir kez bakımı yapılmalıdır. Bizler kombi bakım hizmetimiz için öncelikle sıcak su ve peteklerdeki mevcut yanma durumlarını kontrol ederek işlemlere başlamaktayız.

Ardından kombinin tüm aksamları ile ilgili kontrolleri gerçekleştirmekte ve işlem sona erdiğinde varsa arızalı parçalar değiştirilmektedir. Eğer kombinin çalışmasında genel bir arıza yoksa da senelik temizlik ve bakım işlemleri gerçekleştirilerek müşteriye teslim edilmektedir.

Genel Kombi Arızaları

Genel anlamda kombilerde sıklıkla karşılan ve müşterilerimizden bizlere gelen talepler doğrultusunda tespit ettiğimiz bazı arızalar bulunmaktadır. Bu arızaların bazıları kullanıcı hatasından kaynaklanabileceği gibi bazıları da kurulum esnasında yapılan yanlışlıklardan veya kombi bakımlarının aksatılmasından dolayı gerçekleşen arızalardır.

Genel olarak sıkça karşılaşılan kombi arızalarından bir tanesi peteklerin yanmaması veya üst taraf sıcaklık verirken alt tarafta sıcaklık olmamasıdır. Bu durum peteklerin vanasının kapalı olmasından kaynaklanabileceği gibi, borularda yaşanan tıkanıklardan da kaynaklanabilmektedir. Diğer bir arıza, kombinin devamlı olarak patlamalı yanması olarak söylenebilir. Bu durumda kombi içerisinde gaz sıkışması olmakta ve bu gaz boşaltılmazsa patlama durumları meydana gelebilmektedir.

Kombinin su akıtması ve yeteri kadar ısıtmaması da genel arızlar arasında yer almaktadır. Söz konusu tüm arızların çözümü için mutlaka bizler gibi yetkili servislerden hizmet talep edilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar meydana gelebilmektedir.

Garantili Kombi Tamiri

Sultangazi Baykan yetkili servisi olarak sunduğumuz tüm kombi tamiri servisleri garanti kapsamında gerçekleşmektedir. Bu bakımdan, kombideki parça değişimleri veya arıza kontrolleri garanti kapsamında yapılmaktadır ve tamir sonrası olası sorunlarda da firmamızdan mevcut garanti kapsamında hizmet talep edilebilmektedir.

Garantili Kombi Servisi

Genel anlamda tüm hizmetlerimiz garantili kombi tamiri adı altında anılmaktadır. Zaten kombi ile ilgili sorun yaşan müşterilerimiz yetkili servisler dışındaki servislerden hizmet talep ederek, sıkıntılarını iki katına çıkarmamalıdırlar. Bu anlamda garantili kombi servisi hizmeti, yetkili bayilerden talep edilmelidir.

Kombi Arızalandığında Ne Yaparsınız?

Kombi arızalandığı zaman müşterilerimizin bir kısmı öncelikle internetten sorunu aratarak kendileri çözmeye çalışmaktadır. Aslında bu büyük bir yanlış olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kombi içerisindeki gaz ve ateşleme sistemleri ile çalıştığından mutlaka uzman kişiler tarafından kontrolleri gerçekleştirilmelidir.

Bu nedenle uzmanlar olarak bizlerin tavsiyesi, herhangi bir arızada öncelikle bizleri arayarak konu ile ilgili bilgi talebinde bulunmanız. Eğer arıza küçük ve sizlerin halledebileceği bir şeyse bile teknik ekiplerimizin yönlendirmeleri ile bu sorunu çözmeniz daha makul olacaktır.

kombi-servisi-istanbul
Sultangazi Baykan Kombi Servisi

Petek Temizleme Hizmetleri

Kombi arıza ve bakımları haricinde servis olarak petek temizleme hizmetleri de sunmaktayız. Kombi arızaları kapsamında petek borularında tıkanıklar olabileceğinden bahsetmiştik. Bu durumda Sultangazi Baykan Kombi Servisi olarak yine yerinde tamir hizmetleri ile hem kombi arızlarını gidermekte hem de uzman ekiplerimiz ile daha iyi ısınma ve tasarruflu kombi kullanımı için petek temizliği hizmeti de sunmaktayız.

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts