Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi uzman ekibi olarak, Şişli ilçesi ve civarı tüm noktalara kombi alanında 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Şişli ilçesi, İstanbul’un çok yoğun ve kalabalık ilçelerinin en başında gelmektedir. Bu anlamda doğalgaz ve kombi alanında tüketici tarafından servis ihtiyacı çok fazla olmaktadır. Kombi alanında hem kaliteli hem düşük bütçeli kombi servisi bulmak bu zamanda çok zorlayıcı olabiliyor. Ancak firmamızın profesyonel kadrosu hem düşük bütçeli hem de kaliteli ve sağlam hizmet sunmaktadır.

Şişli Kombi Servisi

Müşterilerimizin memnuniyeti adına onların ceplerine göre hareket ederek uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktayız. Kombi servisi alanında kombinizin herhangi bir sıkıntısı veya acil durumunda sizlere yardımcı olabilmek ve yaşam alanınızın daha rahat bir şekilde ısınması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Yalnızca yaşadığınız ortamın ısınması değil, sıcak su imkanı sunan kombileriniz için her an firma ekibimiz hizmetinize hazırdır.

Kıymetli müşterilerimiz bizlerle çalışarak, hizmette kalitenin doruklarını yaşayabilir ve mutlu bir şekilde ısınma gereksinimlerini karşılayabilirler. Sizler de bu hizmetlerden yararlanarak memnun kalmak ve kombinizin daha iyi çalışır hale gelmesini istiyorsanız Şişli Kombi Servisi iletişim adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Şişli Kombi Servisi
Şişli Kombi Servisi 7/24 Hizmetinizde!

Şişli Kombi Servisi Kombi Borularının Temizliği Neden Önemlidir? 

Şişli Kombi Servisi profesyonel ekibi olarak, saygıdeğer müşterilerimizin tüm bakım, onarım ve de arıza işlemlerini son derece titiz bir şekilde onarmaktayız. Şişli ve çevresinde kaliteli, titiz hizmet veren kombi servislerinin en başında gelen firmamız müşterilerimiz tarafından her zaman gurur duyularak tercih edilmektedir.

--> Bu anlamda bu başarıyı elde ederek müşterilerimizin yüzünü kara çıkarmamak adına her gün daha da kendimizi geliştirerek, büyük bir azim ile çalışmaktayız. Tüketicinin merak ettiği ve en çok araştırılan sorulardan olan kombi borularının temizliğinin önemi üzerinedir. Kombi borularının temizliğinin öneminin nedenleri şu şekildedir;

  • Kombi borularının temizliği, kombinizdeki gazın dışarı atılımı ve yaşam alanınıza sızmaması için önemli olan bir faktördür. 
  • Kombinizin borularının tıkanması halinde gaz sızıntıları ve kombinizden çıkan gaz atılımının borular vasıtasıyla dışarıya değil de içeri doğru sızarak can ya da mal kayıplarına sebebiyet verebilir. 
  • Kombi borularında biriken partikül, kurum, ve tozların kombi bakımı uygulanarak temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmediği takdirde kombinizin işleyişinde sürekli arızalanmalar meydana gelir.

Şişli Kombi Servisi Kombi Bakımı Esnasında Ne Tür Aşamalardan Geçilmektedir?

Şişli Kombi Servisi deneyimli ekibi olarak, kombi bakımı alanında Şişli semti ve çevresinde tercih edilen kombi servisi firmalarının ilk sırasında yer almaktayız. Bu başarı hem bizlerin çok titiz ve temiz bir şekilde çalışmasından hem de müşterilerimizin bizlerin yapmış olduğu hizmetlere memnuniyetlerini belirtilmesinden kazandığımız bir başarıdır.

--> Kombi servisi uzman kadromuzun her yıl en az bir kere yapılmasını önerdiği kombi bakımı, müşterilerimiz kombilerine gereken önemi vererek bizleri tercih etmektedirler. Bizlerde bu memnuniyeti çok önemseyerek kombi bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kombi bakımı işlemi gerçekleştirilirken geçilen aşamalar aşağıdaki gibidir. 

  • Kombinize ilk olarak arıza tespit işlemi gerçekleştirilir.
  • Daha sonra kombinizin iç-dış tüm parçaları saf su ile detaylı bir şekilde yıkanmaktadır. 
  • Son olarak ise son kontroller yapıldıktan sonra cihaz teslim edilmektedir. 

Şişli Kombi Servisi Kombi Bakımı Ne Tür Avantajlara Yol Açar?

Şişli Kombi Servisi tam donanımlı ekibi olarak, bizleri tercih eden tüm müşterilerimizin kombi alanındaki tüm bakım ve onarım işlemlerini kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Kombi bakımının önemini her seferinde vurgulayan kombi servisi ekibimiz, bu alanda oldukça deneyimli ve bilgilidir.

--> Bilginin yanı sıra pratiklikte de çok iyi konumda olan servis ekibimiz müşterilerimizin kombi alanındaki beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kombi bakımı yaptırmak isteyen ya da hali hazırda araştırma yapan müşterilerimiz için bu işlemi yaptırmalarının önemini sıralayacak olursak;

  • Kombi bakımı sonrasında tüm müşterilerimiz doğalgaz faturasındaki bariz değişikliği görmektedirler.
  • Firmamız tarafından bakım işlemi için gelen ekibimiz yalnızca bakım değil kombi alanındaki tüm işlemler için bilgi vermektedir. 

Şişli Kombi Servisi Kombi Bakımı İçin Servise İhtiyaç Var Mıdır?

--> Şişli Kombi Servisi ekibimiz, kıymetli müşterilerimizin kombi bakımı işlemlerine ve arıza sorunlarına anında çözümler üreterek sorunları gidermede bir numaralı servis ekibidir. Kombi bakım işlemi her zaman titizlik ve özen gerektiren bir işlemdir. Bu işlem için gerekli özenin ise tecrübeli kişiler tarafından gösterilmesi her zaman en doğru olandır.

--> Kombi bakımı evde kendi imkanlarınızla yapabilecek bir işlem değildir. Bunun nedeni ise kombilerin riskli makineler olmasından kaynaklı olması ve kombi bakım işleminde sökme, takma ve arıza tespit cihazlarının kullanılmasından dolayıdır. Arıza tespit işlemi cihazı, klima servis ekiplerinde bile çok nadir bulunurken bizler her müşterimiz için özel ayrıcalık kullanılarak her işlem öncesi işlemleri bu cihazla gerçekleştirmekteyiz.

--> Bu nedenlerden dolayı müşterilerimiz her yıl en az bir kere kombi bakım işlemlerini yaptırmalıdırlar. Kaliteli ve kusursuz kombi bakımı işlemi için firma arayışında iseniz Şişli Kombi Servisi ekibine ulaşmalısınız.  

Şişli Kombi Servisi Hemen Arayın | 0850 303 11 18” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara