Şişli Demirdöküm Kombi Servisi | 0850 303 11 18

0
(0)

Şişli Demirdöküm Kombi Servisi

Şişli Demirdöküm kombi servisi olarak hizmet veren firmamız, her marka kombiniz için bakım, onarım ve tamir hizmeti vermektedir. Hassas cihazlar olan kombileriniz için gereken tüm hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. Deneyimli, donanımlı ve profesyonel kişilerden oluşan ekibi ile firmamız, kombilerinizi profesyonel bir şekilde işlemlerden geçirmektedir. Ayrıca yine firmamızdan acil kombi servis hizmeti alabilir ve zaman geçmeden kombinizdeki sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. İstanbul’da hizmet veren firmamıza web sitesinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizden hizmetlerimizi ve detaylarını inceleyebilir ya da 0850 303 11 18’i arayarak direkt firmamıza ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan soru ve sorunlara cevap alabilirsiniz.

Şişli Demirdöküm Kombi Servisi

Sık Görülen Kombi Arızaları

Tesisat, kullanım hatası, kurulum hatası ve tesisat kaçağı gibi pek çok farklı neden sonrasında kombilerde arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar her durumda aynı olmamakla beraber sık görülen bazı hatalar da vardır. Bunlar:

  • Kombi çalıştığı halde bir türlü ısınmama problemi, sık görülen kombi arızalarının başında yer almaktadır.
  • Kombinin patlamalı bir şekilde yanması da bu hatalardan bir tanesidir. Cihaza yapılacak bakım, bu arızayı önleyebilir.
  • Sıcak suyun açılması sonrasında peteklerin çok fazla ısınması da sık görülen hatalardandır.
  • Radyatörlerin üstünün sıcak ve altının ise soğuk olması da önemli bir arızadır.
  • Kombinin su kaçırması da kombilerde görülen arızalardandır.
  • Kombinin çalışır haldeyken farklı ses çıkarması da çözümü uzmanlar tarafından yapılması gereken arızalardan bir tanesidir.
  • Kombiden sıcak su gelmemesi, sıklıkla görülen kombi arızaları arasında yer almaktadır.
Şişli Demirdöküm Kombi Servisi

Tüm bu hatalar sonrasında hızlı bir şekilde uzmanlardan yardım alınmalıdır. Bu arızaların çözümü için kullanıcıların herhangi bir şey yapması uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Böyle bir durumda kullanıcının müdahalesi, kombide görülen arızanın daha fazla büyümesine ve bu durumun zorlaşmasına neden olabilir. Böyle bir durum olmaması ve kombinin tehlikeye atılmaması için Şişli Demirdöküm kombi servisi olarak hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmamıza ulaşabilir ve hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Şişli Demirdöküm Kombi Servisi

Şişli Demirdöküm Kombi Servisi ile Kombi Bakımı

Belirli aralıklarla uzmanlar tarafından yapılması gereken kombi bakımı, aksatılmaması gereken önemli bir işlemdir. Kombinin yıl içinde yoğun bir şekilde çalışmasından sonra tazelenmesi gibi düşünülebilir. Yoğun bir şekilde çalışan özellikle kış aylarında yüksek performans ile çalışması gereken kombilerin yıl içinde verimli çalışmasına devam edebilmesi için uzmanlar tarafından yapılacak olan bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Bakım işleminden geçmeyen kombide daha büyük arızalar meydana gelebilir. Bu nedenle belirli aralıklarla detaylı bir bakım işleminden geçmesi gerekmektedir. Şişli Demirdöküm kombi servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, kombi bakımı hizmetiyle sizlerin kombilerinin tüm bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hemen firmamıza iletişim numaralarından ulaşarak kombinizin bakımı için destek alabilirsiniz.

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts