Prefosyonel Hizmet

KOMBİ SERVİSİ

Size Hizmet İçin biz Hep Buradayız.

Tüm Çalışanlarımız Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

SERTİFİKALI TEKNİK SERVİS

Teknisyenlerimiz, tüm eğitimleri almış, MYK belgeli uzman kişilerden oluşmaktadır.

GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ

Teknisyenleri, tarafından değişimi yapılan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır.

HIZLI ÖZEL SERVİS

Teknik servis ihtiyaçları için, Yetki belgelerimiz aracılığı ile Hızlı ve garantili hizmet almak için arayın.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri hizmetleri politikamızın esas ilkesi olup, tüm çalışmalarımızı bu ilke kapsamında gerçekleştiririz.

Kurumsal servis ekibi olarak yılların verdiği bilgi ve birikim ile sizlere kaliteli servis destek hizmeti vermekteyiz. Son teknolojileri yakından takip ederek teknik servis ekibimizi geliştiriyoruz. Her geçen gün kendimizi daha da ileriye taşıyarak müşteri memnuniyeti kalitemizi arttırıyoruz. Arızalı cihazlarınıza çözüm odaklı yaklaşarak ekonomik maliyetler çıkartmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Teknik ekibimiz kaliteli, güvenilir, güleryüzlü ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Cihazınızın ömrünü uzatıp en iyi verimi alabilmeniz için cihazınız ile ilgili sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturup gündelik işlerinize rahatça devam etmenizi sağlamaktayız.

Çağrı merkezimize düşen servis talepleriniz çağrı merkezi çalışanlarımız tarafından size en hızlı hizmeti verebilmek amacıyla teknik servis ekibimize yönlendirilir. Teknik servis ekibimiz günlük iş akışı doğrultusunda aynı gün veya ertesi gün adresinize gelerek servis destek hizmeti sağlayacaktır. Sadece servis esnasında değil servis sonrası da müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için servis anında değişen parçalara 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Arızalı cihazlarınız ile ilgili bakım ve arıza durumlarında 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

TECRÜBE
100%
KALİTELİ HİZMET
100%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
100%
HIZLI SERVİS
100%
UZMAN EKİP
100%
PARCA GARANTISI
100%

Hizmet Bölgelerimiz

Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Telefon ile ön görüşme

Çağrı merkezi çalışanlarımız ön görüşme yaparak kombi arıza sorunlarınızı not alıyor.

Ekip Görevlendirme

Kombi servisi ekibimizi sizlerin adresinize yönlendirmektedir.

Kontrol ve Soru Giderme

Arızalı olan kombinizin kontrolleri yapılıp onay vermeniz halinde tamir edilip 1 yıl garantili olarak kombi tamirini tamamlıyoruz.

Teknik Servis İstanbul Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servis profesyonel ekibi kombi alanındaki tüm sorunlarınız için 7/24 hizmetinize hazırdır. İstanbul içi ve civarı tüm noktalara hizmet veren kombi servisimiz marka ve model farkı olmadan tüm kombi bakım, onarım ve arıza işlemlerinizi çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi servisi firmamızın tüm çalışanları eğitimli ve tecrübeli kişilerdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kombi işlemlerini deneyimli ellere teslim edebilirler. Kombi alanında kazandığımız başarılar sayesinde günden güne kendimize daha çok katarak ilerlemekteyiz.

Siz müşterilerimizin memnuniyeti için durmaksızın çalışan ekibimiz olumlu geri dönüşler geldikçe daha özenli ve daha azimli bir şekilde sizlere yararlı olmak için çalışmaktayız. Sizlerde bu kaliteden faydalanmak ve kombinizin tüm sorun ve işlemlerini usta ellere teslim etmek istiyorsanız  İstanbul Kombi Servis ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Kullanılan malzemelerde kalite ve orjinalliğe çok dikkat eden firmamız tarafından tüm marka ve model kombilerinizi güvenli bir şekilde emanet edebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler sonrasında en az 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Uyguladığımız işlem sonrasında oluşabilecek en ufak sıkıntıda tekrar adresinize ulaşarak kombinizin arızalarını çözüme kavuşturmaktayız. Kombi Servis ekibimiz ile tanışmak ve kombi alanındaki tüm sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek ön görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi uzman ekibimiz tarafından sizlerin tüm marka model fark etmeksizin bütün kombi işlemlerinizi büyük bir ustalık çözüme kavuşturmaktayız. Kombi tamir işlemleriniz için ön görüşme sağladığınız çağrı merkezi çalışanlarımız gerekli bilgileri not ederek kombi servisi ekibimizi sizlerin adresinize yönlendirmektedir. Uzman ve profesyonel ekibimiz adresinize ulaştığında ilk adım olarak kombi arıza tespit işlemi gerçekleştirmektedir. Sizlerde bu kaliteli ve müşteri odaklı hizmetten faydalanmak istiyorsanız İstanbul Kombi Servisi iletişim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Teknik Servisimizde Yaptığımız Başlıca İşler:

  •  Kombi Kart Tamiri
  •  Pompa Motoru Değişimi
  •  Gaz Valfi Değişimi
  •  Genleşme Tankı Değişimi
  •  Eşanjör Değişimi
  •  Sensör Değişimi
  •  Genleşme Tankı Değişimi
  •  Petek Temizliği