Protherm Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili %100 Çözüm

5
(412)

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi İstanbul’un ilçelerinde Protherm Kombi Arıza Servisimiz Kombi Tamiri bakım onarım çözümlerinde uzmanlık sertifikasına sahip ekibimiz tarafından kombi arızası sorunlarınızın çözümü için Protherm Kombi Servis ekibimiz 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Teknik sersimizin çalışma sistemi; öncelikle kombi arıza sorunlarını profesyonel cihazlarımızla inceleyip kombi arızasını buluyoruz ve sonrasında yapılacak işleri kombi parça değişimi, kombi işçilik sürelerini size bildiriyor, onayınızı aldıktan sonra ekibimiz kombi arıza sorunlarını çözüyor. Verilen tüm kombi arıza hizmetlerinde kombi parçaları ve kombi işçiliğimiz bir (1) yıl garantilidir. 

Siz değerli müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma ekibimizde çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Protherm Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Protherm Kombi Arıza Kodları

 • ECO KALORİFER SENSÖRÜ
 • 40 C SICAK SU SENSÖRÜ
 • 50 C FAN PROSESTAT
 • 60 C AŞIRI ISI LİMİT
 • 70 C İYONİZASYON
 • 80 C SİRKÜLASYON BASINÇ
 • 70 C – 80 CSİRKÜLASYON BASINÇ
 • 60 C – 80 CVOLTAJ HATASI
 • 50 C – 80 CGAZ VALFİ HATASI

 

Protherm Kombi Servisi ile Orijinal Parça Desteği

Protherm Kombi Servisi

Markalar, ürettikleri kombilere uygun kombi yedek parçaları üretmektedir. Bu parçalar, kombilerin performansının tam alınacağı şekilde üretilmektedir. Kombilerin pek çok farklı etken sonrasında arızalanmasında parça değişimi de gerekebilir. Bu durumda uzmanlar parça değişim işlemini siz değerli müşterilere danışarak gerçekleştirir. Değişimin olduğu parçalar, orijinal yedek parçalar olması oldukça önemlidir. Kombi arıza durumunda parça değişiminin orijinal olmaması, istenmeyen olumsuz durumlara neden olabilir. Öncelikle kombinin arızası giderilse dahi kombiden eski verim alınmayabilir. Protherm Kombi Servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, orijinal parça desteği vererek kombilerinizin tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Protherm Kombi Montajı Hizmeti

Bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunan firmamız, kombilerinizin montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Oldukça önemli bir işlem olan kombilerinizin, profesyonel bir şekilde montajı, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece hatalı montaj gibi bir sorunu ve montaj kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Montaj esnasında yapılan hatalar, kombide meydana gelebilecek arızalara neden olmaktadır. Bu arıza türü, kombilerde sıklıkla görülmektedir.

Montaj esnasında gözden kaçacak herhangi bir hata sonrasında kombinin çalışmasında problemler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun olmaması adına uzman kişiler tarafından kombi montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Protherm kombi arıza servisi hizmetiyle İstanbul’da hizmet veren firmamızdan hızlı bir şekilde montaj desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız, kombinizin montajını %100 başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Protherm Kombi Parça Değişimi Nasıl Yapılır ?

Protherm kombi servis profesyonel ekibi olarak parça değişim işlemlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kombinizde yolunda gitmeyen bir durum yaşadığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan, güvenilir ve işinde usta bir servis arayışına girmelisiniz. Kombiler, oldukça çok dikkat edilmesi gereken eşyalar olduğundan dolayı her zaman bilinçli ve tecrübeli kişilerin bakım ve onarımından geçmelidir. Bu nedenle kombi servisi arayışında iken tamamen bilinçli ve alanında uzman bir servis olması gerekmektedir.

Firmamız kurulduğu tarihten itibaren çözülmez denilen tüm işlemleri çözüme kavuşturarak bir çok başarıya ulaşmıştır. Ön görüşme sağladığınız çağrı merkezi ekibimiz tarafından yönlendirilerek adresinize ulaşmaktayız. Son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz arıza tespit sonucunda kombinin anlık durumu hakkında müşterimize detaylı bilgi vermekteyiz. Ömrü bitmiş parçaların değişimi ardından tekrar %100 orijinal ve sertifikalı parçalar ile değişim sağlanır.

Parça değişimi esnasında uzman ekibimiz tarafından herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı takdirde o an müşterimize durumla ilgili bilgi verilir ve acil bir şekilde o işlemde çözüme kavuşturulur. Siz kıymetli müşterilerimiz, iş bitirici ve çözüm odaklı çalışan kombi servisi arayışında iseniz Protherm kombi servisi iletişim adresimizden bizlere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Protherm Kombi Tamiri Alanında Uzman Kadro

Protherm Kombi Servisi uzman ekibi sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunlarının giderilmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren kombi sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmış bir firmayız. Bu da siz kıymetli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve takdirleri karşısında elde ettiğimizi bir başarıdır.

Standartların üzerinde kaliteye sahip olan firmamız kombi alanında siz değerli müşterilerimize faydalı olabilmek için çalışmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir.

Firma çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Protherm Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 

Protherm Kombi Servisi
Protherm Kombi Servisi

Bütçe Dostu Faturalar Artık Sizinle

Kontrol altına alınan arızalar, enerji tasarrufu sağlar ve yansıyacak olan yüksek meblağlı faturaların önüne geçer. 

Aksatılan Bakım ve Muayeneler Nelere Sebep Olabilir?

 • Kombinizin kullanım süresini ve ömrünü kısaltır. 
 • Normal değerlerden fazla doğalgaz tüketilir.
 • Fabrika ayarlarındaki değerler kaliteli bir şekilde çalışmaz.
 • Beklenmedik arızalarla karşılaşılır.
 • Doğalgazla ısınan alanlar yeterince ısınmaz.
 • Ekonomik açıdan zarar edilir ve yüksek faturalar gelir.

Arıza Durumunda Karşılaşılan Hatalar

 • Tesisat yapılırken kullanılmayan parçalar, tesisat kaçakları, yanlış parça kullanımı gibi kurulum hataları meydana gelebilir. Profesyonel olan ekipler harici bu hataları tespit etmek mümkün değildir.
 • Su basıncının  yetersiz olması durumunda su basıncı yetersiz arıza ortaya çıkar. Normal şartlarda olması gereken basınç  1.5 bar olmalıdır.
 • Tesisat suyu kirlendiği zaman kombi içerisindeki filtreler tıkanarak radyatörlerin bir kısmında ya da hepsinde ısınma sorununu meydana getirebilir.
 • Kombiler, dış ortamdan tozları içerisine çekerek fanlarda bozulmaya ya da ateşleme, yanma devrelerinde verimsizliğe neden olabilir.
 • Soğuk havalarda don koruması aktif olmayan kombilerde zamanla yanma meydana gelmeyecek ve cihaz donma riski ile karşı karşıya kalacaktır.
 • Son olarak da en çok karşılaştığımız; kullanıcı hatasıdır. Genellikle ürünün kullanım kılavuzu okunmadan resetleme işlemi gerçekleştirilir ve kombinizde kalıcı hasarlar meydana gelebilir.


Teknik Servis İstanbul
firmamız sayesinde kombi kullanıcılarının gözünden kaçan ya da kurulumundan kaynaklanan arızaları uzman ekiplerimiz sayesinde dilediğiniz zaman diliminde onarmak mümkün!

İstanbul Protherm Kombi Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçeler: 

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts