Protherm Kombi Teknik Servis

Protherm Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Yetkili Servisin Önemi

Teknik Servis İstanbul firması olarak sizlerin güvenliğinizi ve konforunuzu daima ön planda tutmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Kombi bakımı, arıza ya da benzeri durumlarda Protherm kombi servisi ile hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kombi bakımı her sene düzenli olarak yaptırılırsa hem cihazın ömrü uzar hem de konforlu ve tasarruflu bir kullanım imkanı kazanılır. Böylelikle kombiniz ilk günkü performansını gösterir ve sağlık açısından daha kaliteli bir şekilde çalışmaya başlar.

Kombi Bakımını Ne Zaman Yapılır?

Kombiler hemen hemen her gün çalışmakta olan cihazlardır. Fakat kış aylarında bu cihazlara olan ihtiyacımız daha da artar. Kışın soğukta kalmak istemeyeceğimiz için genel olarak kış aylarına girmeden önce bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bizler Teknik Servis İstanbul ekibi olarak en güvenilir ekiplerimiz ile kombi bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Isınma problemleri yaşamamak için bizimle iletişime geçebilir ve kombi temizliği yaptırabilirsiniz. Böylelikle sadece iyi ısınmakla kalmayacak aynı zamanda fatura fiyatlarınızda da düşüş gözlemleyeceksiniz.

Güvenilir Hizmetin Adresi

Protherm teknik servisi olarak müşterilerimize her zaman kaliteli, ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. İşini en iyi şekillerde yapan ve teknik bilgisi yüksek olan çalışma arkadaşlarına sahip bir firmayız. Uzman ekip arkadaşlarımız sizlere en mükemmel hizmeti sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. 7/24 aktif olan kombi servisimize ihtiyacınız olan her vakitte rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı ihtiyacı duyduğunuzda ya da arıza problemleri yaşadığınızda haftanın her günü destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek ekiplerimiz en kısa zamanda adrese hizmet vermek için harekete geçmektedir.

Anlık Çözüm Hizmeti

Özellikle kış aylarında soru yaşadığınız kombilerin bir an önce eski haline dönmesini istersiniz. Bu tür durumlarda tamir süresini geciktirmemek oldukça önemlidir. Sorun yaşanılan kombileri en kısa zamanda tamir etmeyi anlık çözüm seçeneklerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Arızanın sebebi parça eksikliği ise sizler için parça tedariği görevini üstenir ve en kaliteli ürünler ile çalışmaya devam ederiz. Teknik Servis İstanbul ekibi olarak bizlerden alacağınız hizmetten şimdiden memnun kalacağınızı gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Protherm kombi servis ve hizmet ihtiyacı için bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”