Premix Kombi Teknik Servis

Premix Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Premix Kombi Servisi

Teknik Servis İstanbul ekibi olarak işinde profesyonel olan çalışma arkadaşlarımız ile her sorununuzu çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Edindiğimiz tecrübeler ile sizlere garanti hizmet kalitesi sunmaktayız. Her türlü kombi tipine hizmet vermekteyiz; yoğuşmalı, bacalı ya da hermetik tipteki kombilere bakım işlemi gerçekleştiriyoruz. Sorun yaşayan ya da artık eskisi gibi çalışmayan kombilerinizi eski performansına kavuşturarak sizleri memnun etmeyi amaç haline getirdik. Yapılması gereken kombi onarım ve bakım işlemlerini özenle ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Cihazlarınızı teknik destek ekibimize güvenlikle teslim edebilirsiniz. Ekibimiz gerekli durumlarda cihazlarınızı adresinizden alıp onarım işlemi gerçekleştirip tekrardan sizlere teslim etmektedir.

Garanti Hizmet İmkanı

Firmamız teknik bir servis olarak sizlere en doğru ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Sizlerin aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması bizler için oldukça önemlidir. Premix teknik destek almak için gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz kombi bakımı için destek alabilir ya da adrese teknik ekip isteyebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizlere ulaşır ve problemlerinizi ortadan kaldırmak için çalışmaya başlar. Alacağınız bu profesyonel hizmet ile hiçbir kombi sorununuz çözümsüz kalmayacaktır.

Kombi Neden Arızalanır?

Özellikle yoğun olarak soğuk havalarda kullanılan kombiler bazen arızalanabilir. Bunun en büyük nedeni ise bakım görmemeleri olabilir. Bu problemler sizi zor ve soğuk hava koşullarında rahatsız eder ve sıkıntıya sokabilir. Eğer petekler istenilen ısıya gelmiyorsa bu problem kombiden kaynaklanabilir. Aynı zamanda kombiniz ateşlemeyi doğru zamanda yapmıyorsa ya da su akıtma gibi sorunlarla karşılaşıyorsa mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Bu tür durumlarda Teknik Servis İstanbul firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Yedek Parça Tedariği

Bazı onarım isteyen durumlarında kombiler yedek parçalara ihtiyacı duyabilir. Bu parçalar ise her zaman kolaylıkla bulunamaz. Bizler müşteri memnuniyetine önem veren ve işinde güvenilir bir firma olduğumuz için sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Böylelikle her müşterimizin onarım problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmayı hedefleriz. Bunun için gerekirse parça tedarik işlemlerini de üstlenmekteyiz. Premix kombi servisi hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.