Petek Temizliği

Petek Temizliği Hizmeti almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

0850 303 11 18

PETEK TEMİZLEME

Teknik servis İstanbul Ekibi olarak alanında uzman kadromuzla müşterilerimize petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak tecrübeli ekibiyle size en iyi hizmeti sağlar. Petek temizliği yaparken teknolojik donanımlı cihazlar kullanarak peteğinizin içinde biriken tortuları ve kirleri temizliyoruz. Bu sayede peteğiniz ilk günkü kadar temiz oluyor. 

PETEK TEMİZLİĞİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Petek temizliği ve bakımı belirli periyotlarla düzenli olarak yapılmalıdır.  Aksi takdirde peteğiniz zamanla etkinliğini ve verimliliğini kaybedebilir. Bu durum peteğinizin bir noktadan sonra evi daha az ısıtmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca düzenli olarak petek temizliği yapılmazsa doğalgaz faturanız beklentinizin üstünde gelebilir. Petek temizliği her sene genelde kış mevsimi gelmeden uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır.  Aksi takdirde kombi ve peteklerde kullanım sonrası korozyon, çamur, kireç, tortu gibi sisteme zararlı maddeler birikebilir. Biriken bu zararlı maddeler kombi ve peteklerin ısıtma sisteminin verimliliğini düşürür. Petek temizleme işlemi için alanında uzman birinden yardım almanız tavsiye edilir. Çünkü bireysel müdahalede bulunursanız ısıtma sistemine zarar verebilirsiniz.  Ayrıca alanında uzman bir personel kombinizde herhangi bir arıza ya da sıkıntı varsa size bildirerek sorunu kolayca çözmenizi sağlar. 

PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Petek temizleme işlemi genelde su fışkırtma yoluyla yapılır. Tazyikli suyun dışarıya fışkırtılması peteğin içindeki zararlı maddelerin su yoluyla dışarıya çıkmasını sağlar. Ayrıca petek temizliğinin ardından özel kimyasallar kullanılarak ısıtma verimliliği arttırılır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sisteme temiz su eklenerek etkili ısıtma sağlanmış olur. Petek temizliği sonrasında peteğinizin daha çok ısıttığını fark edeceksiniz. Ayrıca petekte biriken tortular nedeniyle ortaya çıkan gürültü petek temizliğinin ardından son erer.  Düzenli olarak petek temizliği yaptırmak özellikle kış mevsiminde yaşanılabilecek arızaların önüne geçer. 

Henüz kış mevsimi başlamadan petek temizliği  yaptırmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde kışın ortasında  bir sorunla karşılaşırsanız büyük zorluklar çekebilirsiniz. Unutmayın petek temizliği cihazınızı olası arızalardan korur. Bu sayede büyük masraflara katlanmak zorunda kalmazsınız. Siz de çok ses çıkaran ya da evi ısıtmayan peteklerinizden şikayetçiyseniz ekibimizden destek alabilirsiniz. Sizin için 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”

Kombi Teknik Servis

Hemen ara Detaylı Bilgi Al

Teknik Servis İstanbul Firmamız sizlere en doğru güvenilir çözümler sunuyor. Beyaz Eşya – Kombi – Klima – Petek Temizliği ve benzeri elektronik servis hizmetleri veriyor. Detaylı bilgi almak fiyat öğrenmek parça sormak ve diğer hizmetler hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.