Levent Kombi Servisi | 0850 303 11 18

5
(45)

Levent Kombi Servisi

Levent Kombi Servisi firma ekibimiz olarak, sizlerin memnuniyetini kazanmak ve daha faydalı olabilmek için kombi arızalarını çözüme kavuşturmak adına 7/24 çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnun kalması ve kış aylarında evlerinin ya da diğer alanlarının rahat ve konforlu bir şekilde ısınması için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Periyodik olarak yapılan kombi bakımlarında kaliteli hizmet veren firmalarla çalışmalısınız. Bu firmaların başında gelen kombi servisimiz, sizlerin tüm marka ve model fark etmeksizin kombilerinizi tamir ederek çalışır bir şekilde teslim etmekteyiz. Uzman firmamız tarafından müşterilerimizin kombilerinin güvenliğini sağlamak bizlerin görevidir.

Kombinizde oluşabilecek herhangi bir sorun sonrası asla kurcalamayarak hemen firmamızla irtibata geçmeniz daha güvenli olacaktır. Sizlerin güvenliği açısından kombilerinizin uzman kişiler tarafından kontrol edilmesi ve işlem yapılması daha uygun olacaktır. Sizlerin ve kombilerinizin güvenliği bizlere emanettir. Bu konuda firmamızın profesyonel ekibine güvenebilir, kombilerinizi gönül rahatlığıyla bizlere emanet ettikten sonra son derece çalışır bir şekilde teslim alabilirsiniz. Kıymetli müşterilerimizin bu hizmetlerden geri kalmaması ve güvenliklerini sağlamak için Levent Kombi Servisi iletişim numaralarında bizlerle irtibata geçmelerini tavsiye ederiz.  

kombi-servisi-kombi-ariza-tamirati
Levent Kombi Servisi Müşterilerimizin Hizmetinde!

Kombi Bakımı Hangi Aralıklarla Olmalıdır?

Levent Kombi Servisi tecrübeli ekibi olarak, marka ayırt etmeksizin tüm müşterilerimizin kombi bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz tarafında firma çalışanlarına en fazla sorulan sorular arasında yer alan “Kombi bakımı hangi aralıklarla yapılmalı?” sorusudur. Şimdi sizlere uzman ekibimizden aldığımız detaylı bilgiler dahilinde bu sorunun yanıtını vereceğiz. Her kombinin ayrı bir kılavuzu olması nedeniyle tüm kombiler arasında bakım sıklığı değişiklik göstermektedir. Düzenli olarak kombinizin bakımlarının yapılması kombinizin kullanım ömrünü de etkileyecektir.

Çoğunlukla yılda en az bir kere yapılmasını tavsiye eden kombi ekibimiz, kış ayları kapıyı çalmadan kombi bakımlarınızı yaptırmanız gerektiğini söylemektedir. Böylelikle kombinizdeki diğer oluşabilecek tüm sorunların önüne geçerek daha büyük sorunları engellemiş olacaksınız. Bu da hem maddi hem de manevi olarak siz kıymetli müşterilerimizi yıpratmamış olacaktır. Garantisi olan tüm kombilerinizin bakımlarını ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ancak garanti süresi dolmuş müşterilerimize ise çok uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunarak kombi bakımlarını kusursuz bir şekilde onarmaktayız.  

kombi-servisi-kombi-ariza-tamiri

Kombilerdeki Gaz Kaçağı Olması Dahilinde Neler Yapılması Gerekmektedir? 

Levent Kombi Servisi deneyimli ekibimiz, kombilerinizdeki tüm sorunları hallederek sizlere daha iyi çalışan kombiler teslim etmektedir. Müşterilerimizin yaşadığı ortamlarda herhangi bir gaz kokusu alması sonrasında hiç paniğe kapılmamaları gerekmektedir. Kombinizin tüm vanalarını kapatarak hemen kombi servisimizin iletişim adresinden çağrı merkezimize bağlanmalısınız. Çağrı merkezi çalışanlarımız sizlerin kombilerinizle alakalı sıkıntınızın ne olduğunu not ederek hemen servis ekibi yönlendirmektedir. Adresinize ulaşan kombi servisimiz, acil bir şekilde arıza tespit işlemi ve kombinizin tüm bağlantı noktalarını kontrolünü gerçekleştirerek sorunun nereden geldiğini anlamaya çalışacaktır.

Arıza tespit ve tüm kontroller sonucunda gaz sızıntısının nereden geldiğini anlayan uzman ekibimiz hemen onarım çalışmalarına başlayacaktır. Onarım aşamasının her adımında değerli müşterilerimize bilgiler vererek onları da bu konuda bilgilendirmekteyiz. Kombinizden gelen gaz sızıntısı çok önemli ve ciddi bir sorundur. Dolayısıyla uzman ekipler gelmeden hiçbir şekilde dokunmamanız gerekmektedir. Müşterilerimizin tüm acil ve diğer işlemlerini kaliteli ve disiplinli bir şekilde çözüme ulaştırmak için bizlerle iletişime geçmeleri yeterlidir. 

Hangi İşlemler İçin Kombi Servisi Çağrılmalıdır?

Levent Kombi Servisi olarak, tüm müşterilerimizin hem acil hem de diğer kombi sorun ve arızaları için 7/24 hizmet sunmaktadır. Kombi servisi ekibimiz alanında deneyimli ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Kombi alanında aklınıza gelebilecek tüm marka ve model kombilerin, arıza ve bakım işlemlerini gün içerisinde çözüme ulaştırmaktadır. Baymak, E.C.A, DemirDöküm, Çetinkaya gibi daha nice marka hakkında detaylı bilgi ve deneyime sahip bir ekibiz. Bu anlamda müşterilerimiz bizlere tamamen güvenebilir ve tüm kombi sorun ve sıkıntıları için bizlere irtibata geçebilirler. Müşterilerimizin hangi işlemler için kombi servisini çağırması gerekli olduğu durumlardan bahsedecek olursak;

  • Herhangi bir gaz kokusu alındığında hemen camları açarak ardından bizlerle iletişime geçmelisiniz.
  • Her yıl kombi bakımı işlemleriniz için bizlere ulaşmalısınız.
  • Levent semti civarı, hızlı ve anında çözüm üreten bir kombi ekibine ihtiyacınız var ise bizlerle iletişim kurmalısınız.
  • Kombinizdeki ömrü bitmiş parçaların değişim işlemi için kaliteli bir servis ekibi ile çalışmanız gereklidir. Burada kaliteliden kastımız bizlerin tüm parça değişimlerinde kaliteli ve orijinal parça kullanarak buna dikkat etmemizdir.. 

Kombi Alanında Hangi İşlemleri Uygulamaktayız?

Levent Kombi Servisi uzman ekibimiz, kombi alanında çözülmez denilen tüm sorunların üstesinden gelerek çözüme kavuşturmuştur. Kombi alanında dahiyane ustalarımız sayesinde hiçbir sorunun altında kalmadığımızı gururla söyleyebiliriz. Müşterilerimizin kombi alanlarındaki memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Bu işi yalnızca maddi anlamda değil, büyük sevgi besleyerek yapmaktayız. Kombi sektöründe markalaşan firmamız, pek çok kombiyi onararak günden güne daha da ilerlemektedir. Bu ilerleyiş bizleri fazlasıyla gururlandırmaktadır.

Kombi alanında aklınıza gelebilecek bakım, onarım, arıza tespit, parça sökme-takma ve diğer tüm işleri çözüme kavuşturarak daha sağlam kombiler bırakmaktayız. Edindiğimiz tecrübe ve deneyim sayesinde hiçbir sorun elimizden kaçamamaktadır. Müşterilerimizin daha güvenilir kombiler ile ısınmasını istiyor ve arzu ediyoruz. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız Levent Kombi Servisi 0850 303 11 18 numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts