Lambert Kombi Teknik Servis

Lambert Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Lambert Kombi Servisi

Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve yılların verdiği tecrübemiz ile her problemi çözüme kavuşturuyor, sizlere en garanti hizmet kalitesi sunuyoruz. Farklı tür kombilerin sorunlarıyla ilgileniyoruz; ister yoğuşmalı ya da hermetik olsun isterse de bacalı kombi. Bozulmuş ve eskimiş kombilerinizi alındığı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedefliyoruz. Yapılması gereken tamiri çok dikkatli ve profesyonel yollarla yapıyoruz. Onarım ihtiyacı duyduğunuz cihazlarını teknik destek ekiplerimize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Kombi Arızaları Neden Kaynaklanır?

Gereken zamanda bakımı yaptırılmayan kombiler, zaman zaman arızalanabilir. Bu arızalanmalar ise sizleri soğuk kış günlerinde oldukça zor duruma sokar. Eğer petekleriniz iyice ısınmıyorsa bu kombiden kaynaklı olabilir. Kombiniz yeterli kadar ateşleme yapmıyor olabilir ya da başka tür problemler de görülebilir. Bu tür arıza durumlarında en kesin çözüm için firmamızı arayabilirsiniz. Uzman kadromuz adresinize hizmet vermek için hemen yola çıkacaktır. Anlık çözüm paketleri ile sizleri yarı yolda bırakmayacak kaliteye ve güvenilirliğe sahibiz.

Garanti Hizmet Kalitesi

Teknik Servis İstanbul ekibi olarak en güvenilir ve kesin sonuçları garanti etmekteyiz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan bizlere güvenebilir ve doğru hizmet alabilirsiniz. Lambert teknik servis için bizimle iletişime geçebilir ve sorunlarınızı bize teslim edebilirsiniz. İsterseniz kombi bakım talep edebilirsiniz, ekiplerimiz en kısa sürece adresinize gelip sorunlarınızla ilgilenir. Uzman ekip arkadaşlarımız işlerinde donanımlı ve teknik bilgisi yüksek kişilerdir. Bizler yalnızca profesyonel olarak çalışmaktayız. Alacağınız hizmet ile hiçbir probleminiz çözümsüz kalmayacaktır.

Yedek Parça Tedariği

Kombi arızalarının pek çok nedeni olabilir. Bazı sorunlarda kombi yedek parçaya ihtiyaç duyar. Bu parçalar ise her daim kaliteli ürünler olmalıdır. Teknik Servis İstanbul firması olarak sizlerin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Bizler, sizin için yedek parça tedariği gerçekleştirir ve tamir işlemini tamamlarız. İşimizi kaliteli ve güvenli yapıyor olmaktan dolayı gururluyuz. Siz de Lambert kombi servisi hakkında bilgi öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz. Haftanın yedi günü 7/24 istediğiniz saatte destek ekibimizi adresinize çağırabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz sizleri zor durumda bırakmamak için gece gündüz çalışmaktadır.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”