Kombi Teknik Servis

Kombi Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kombi Teknik Servis 7/24

Teknik servis İstanbul ekibi olarak memnuniyet garantisi ile profesyonel olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Özellikle kış aylarında yaygın olarak kombi kullanıyoruz. Kullandığımız kombiler için kimi zaman teknik servis gerekebilir. İşte  böyle zamanlarda müşterilerimize ihtiyaç duydukları profesyonel hizmeti sağlayabilmek için özveri ile çalışıyoruz. İstanbul teknik servis olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir yaklaşımla periyodik aralıklarla  yapılması gerekli olan kombi bakımı  ve onarımını sizlere sağlıyoruz. 

 

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

İstanbul Teknik Servis Ekibi olarak her marka hakkında bilgi sahibiyiz. Ekibimizde çalışan her personel alanında yetkindir. Personellerimiz her cihazın özelliklerini tanır ve gerekli işlemi uygular. İstanbul teknik servis,  farklı markalara göre farklı özelliklerde hizmetler sunmaktadır.  Alanında uzman tecrübeli ekibimizle kombilerinizin ömrünü uzatıyoruz. İhtiyaç halinde kombinize ait tüm arıza,tamir, bakım ve montaj çalışmalarını teknik servis İstanbul ekibi olarak sizin için yapmaktayız. Müşterilerimizin aniden ortaya çıkan sorunlarına çözüm bulabilmek için 7/24  hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz markaların önde gelenleri;

 

Kiturami, E.C.A, Termoakım, Thermex, Ariston, Baymak, Buderus, Viesmann, Bosch, Demirdöküm, Protherm, Beko, Ferroli, İmmergas, Arçelik, Alarko, Baykan, Maktek, Airfel, Sanica, Copa, Warmhaus, Lambert, Çetinkaya, Deylux, Termodinamik, Daikin, Vaillant.

Kombi Bakımı Neden Yaptırılır?

Kullanılan her cihaz zamanla aşınmaya ve yıpranmaya uğrayabilir. Aynı sonuç kombiniz için de geçerlidir. Bu nedenle belirli aralıklarla kombinize bakım yaptırmalısınız. Uzun süre bakımsız kalan kombiler zamanla evinizi ısıtmamaya  başlayacaktır.  Bu da cihazınızın verimliliğini etkileyecektir. Daha da kötüsü uzun süre hiç bakım görmeyen kombiler arızalanabilir hatta kullanılmayacak duruma gelebilir. Bunun sonucunda cihaz sahibi beklenmedik maliyetler ile karşı karşıya kalabilir. Beklemediğiniz bir anda kombiniz bozulduysa bir uzmandan yardım alın. 7/24 hizmet veren acil Kombi servisi ekibimiz en kısa sürede cihazınızı tamir eder. Ancak tavsiyemiz kombinizin bozulmasını beklemeden en az yılda bir defa olmak üzere kombi bakımı yaptırmanızdır. Olumsuz hava şartlarında kombiye daha fazla ihtiyaç duyduğumuz için henüz kış gelmeden kombi bakımının aksatılmadan yapılması beklemediğiniz bir anda bir arıza ile karşılaşmanızı engeller.  Kireç oranı fazla olan sularda petekler kısa sürede tıkanır ve ısı vermeme sorunu ortaya çıkabilir.  Bu nedenle yıllık kombi bakımı asla ihmal edilmemelidir. 

 

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

Teknik Servis İstanbul Firmamız sizlere en doğru güvenilir çözümler sunuyor. Beyaz Eşya – Kombi – Klima – Petek Temizliği ve benzeri elektronik servis hizmetleri veriyor. Detaylı bilgi almak fiyat öğrenmek parça sormak ve diğer hizmetler hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.