Kombi servisi

Tüm Kombi Markalarına Servis

1 Yıl Parça ve İşçilik Garantisi

 

Çağrı Merkezi

 

Sorunsuz Çözüm

 

Memnuniyet

 

Garantili Hizmet

 

İstanbul Kombi Servis

İstanbul Kombi Servis profesyonel ekibi kombi alanındaki tüm sorunlarınız için 7/24 hizmetinize hazırdır. İstanbul içi ve civarı tüm noktalara hizmet veren kombi servisimiz marka ve model farkı olmadan tüm kombi bakım, onarım ve arıza işlemlerinizi çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi servisi firmamızın tüm çalışanları eğitimli ve tecrübeli kişilerdir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kombi işlemlerini deneyimli ellere teslim edebilirler. Kombi alanında kazandığımız başarılar sayesinde günden güne kendimize daha çok katarak ilerlemekteyiz.

Siz müşterilerimizin memnuniyeti için durmaksızın çalışan ekibimiz olumlu geri dönüşler geldikçe daha özenli ve daha azimli bir şekilde sizlere yararlı olmak için çalışmaktayız. Sizlerde bu kaliteden faydalanmak ve kombinizin tüm sorun ve işlemlerini usta ellere teslim etmek istiyorsanız  İstanbul Kombi Servis ekibimizi tercih edebilirsiniz.

 

Kombi Servisi

 

Kombi Servis firmamız 7 gün 24 saat siz kıymetli müşterilerimizin kombi alanındaki tüm sorunlarına çözüm üretmek için hazır bir şekilde beklemektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan ekibimiz sizlerin tüm istek ve arzularına önem veriyor ve o şekilde bir yol izliyoruz. Her bütçeye uygun hizmet sunan servis ekibimiz kaliteden de ödün vermemektedir.

Kullanılan malzemelerde kalite ve orjinalliğe çok dikkat eden firmamız tarafından tüm marka ve model kombilerinizi güvenli bir şekilde emanet edebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler sonrasında en az 1 yıl garanti hizmeti sunmaktayız. Uyguladığımız işlem sonrasında oluşabilecek en ufak sıkıntıda tekrar adresinize ulaşarak kombinizin arızalarını çözüme kavuşturmaktayız. Kombi Servis ekibimiz ile tanışmak ve kombi alanındaki tüm sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek ön görüşme sağlayabilirsiniz.    

Kombi Teknik Servisi

Petek Bakım Onarım

Kombi Bakım Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Buzdolabı Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

 

Servis Markaları

 

Kombi Servisi

Kombi Teknik Servis olarak İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet sağlıyoruz. Tüm markaların kombi teknik servis hizmet sağlayıcısı olarak İstanbul Teknik Servis sizlere 7/24 çözümler üretiyor.

Acil Kombi Servis uzman ekibimiz tarafından kombi alanındaki tüm sorunlarınızı tarih, saat ve adresinize çözüme kavuşturmaktayız. Kış aylarında büyük önem taşıyan kombiler çok hassas makinelerdir. Kombiler vadelerinin dolmaları ya da herhangi bir sebepten ötürü sorun yaşanması halinde uzman servis ekibimiz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinize hazırdır. Firmamızın çağrı merkezi ekibi tarafından sizlerin tüm kombi bakım, onarım ya da arıza işlemlerinize tam donanımlı servis ekibi yönlendirmektedir. Bu anlamda bizlere güvenebilir ve kombinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Kombi alanındaki tüm işlemler her zaman tecrübe sahibi ellere teslim etmek gerekmektedir. Bu anlamda firmamızın tecrübeli ve eğitimli ekibinin deneyimine güvenebilir, kombinizin tüm sorunları için Acil Kombi Servis ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi Ara 7/24

Evinizde elektronik eşyalarınız ile alakalı teknik problemler doğrultusunda İstanbul Teknik Servis firmamız size gereken tüm desteği sağlıyor.

7/24 Acil Çağrı Hattı

İstanbul Teknik Servisi 7/24 Kombi Beyaz Eşya gibi bir çok elektronik ürünün teknik servis hizmetini veriyor.

Garantili Hizmet

Teknik servisini yapmış olduğumuz ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden yapılarak kalite kontrolü ekip birimimiz tarafından son kontrolleri yapılarak montajı gerçekleştirilir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ürünleri verilen temin tarihinde gününde montajı yapılarak müşteri memnuniyetimizi herzaman ön planda tutmaktayız.