Kiturami Kombi Teknik Servis

Kiturami Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Kiturami Kombi Servis

Kış aylarının gelmesi ile birlikte kombi ve peteklere olan yoğunluk da artar. Havalar soğumaya başladıkça hemen hemen herkes ısınma ihtiyacı duyar. Pek çok insan bu dönemde ödediği faturanın miktarından şikayetçi olabilir. Bunun dışında her birey kombilerinden istediği verimi alamayabilir. Hem evin istenilen sıcaklığa gelmemesi hem de yüksek fiyatlar ödemek insanların canını sıkabilir. Peki kombilerden daha iyi verim almak ve için neler yapılabilir?

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kış aylarında daha iyi ısınmak için kombi bakımını düzenli olarak yaptırmak gerekmektedir. Kombi bakımı ve temizliği sadece daha iyi ısınmak için değil, aynı zamanda tasarruf yapmak için de önemlidir. Bu devirde hemen hemen artık her ailenin evinde kombi bulunmaktadır. Sobaların yaygın olduğu zamanda her sene baca bakımı yapıldığı gibi aynı zamanda kombi sahibi olan kişilerin de cihaz bakımı yaptırması gerekir. Fakat kombi bakımları yalnızca uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Daha iyi verim almak için teknik servis seçerken çok dikkatli olmak gerekir, aksi takdirde istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir.

7/24 Teknik Servis Hizmeti

Kombi bakımı oldukça ciddiye alınması gereken bir iştir. Uzman kişilerin yapması gereken bu iş aynı zamanda titizlik de ister. Gerekli talimatlara uyulmazsa hayatınızı tehlikeye sokabilir. Teknik Servis İstanbul ekibi olarak siz kıymetli müşterilerimiz için son derece titiz bir çalışma sürdürmekteyiz. 7/24 çalışmakta olan uzmanlarımız sizlere en doğru ve kaliteli hizmeti sunar. Arıza yaşanıldığı takdirde kısa sürede adrese gelinir ve en kısa sürede problem çözülür. Kiturami teknik servis için firmamızı arayabilir ve adrese hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak sizlerin memnuniyeti ve doğru hizmet anlayışı önceliğimizdir. Haftanın yedi günü 7/24 bakım ve onarım sağlayan firmamıza ulaşmak için bir telefon açmak yeterlidir. Kombi onarımı için anlık çözümler üretmekteyiz. Gerekli olan malzemeleri sağlamakla beraber, onarım için gereken parçanın tedarik işlemlerini de yapmaktayız. Bunun dışında yaptığımız tüm işlemlerin garantisi sağlanmaktadır. Haftanın yedi günü 7/24 bakım ve onarım sağlayan firmamıza ulaşmak için bir telefon açmak yeterli olacaktır. 

 

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.