Fatih Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili 7/24 %100 Çözüm

2
(1)

Fatih Kombi Servisi 

Fatih Kombi Servisi uzman sertifikalı ekibimiz tarafından kombi arıza ve diğer tüm kombi sorularınız için garantili olarak 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Geçmişten günümüze kadar yaptığımız işler tarafından takdir toplayan firmamız sizler için hala aynı kalitede ve disiplinde çalışmaktadır. Kombi servisi alanında tamamen bilinçli ve eğitimli ekibe sahip bir firmayız. Sizlerin kombi alanındaki arıza ya da diğer tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için kendimizi geliştirerek daha ilerletmekteyiz.

Kombi sektöründe yer alan aklınıza gelebilecek tüm marka ve model kombilerin bakım, onarım ve arıza işlemlerini çözüme kavuşturarak müşterilerimize daha verimli bir şekilde teslim etmekteyiz. Firmamızın çağrı merkezi ekibi kombi alanındaki normal ya da tüm acil işlemlerde sizlere yardımcı olarak tam donanımlı servis ekipleri göndermektedir. Sizlerde kaliteli ve tüm sorunlara çözüm üreten bir kombi servis ekibiyle çalışmak istiyorsanız Fatih Kombi Servisi ekibi ile iletişime geçerek ön görüşme sağlayabilirsiniz. 

 

Kombi Parça Değişimi Nasıl Yapılır ?

Fatih Kombi Servisi profesyonel ekibi olarak parça değişim işlemlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kombinizde yolunda gitmeyen bir durum yaşadığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan, güvenilir ve işinde usta bir servis arayışına girmelisiniz. Kombiler, oldukça çok dikkat edilmesi gereken eşyalar olduğundan dolayı her zaman bilinçli ve tecrübeli kişilerin bakım ve onarımından geçmelidir. Bu nedenle kombi servisi arayışında iken tamamen bilinçli ve alanında uzman bir servis olması gerekmektedir.

Firmamız kurulduğu tarihten itibaren çözülmez denilen tüm işlemleri çözüme kavuşturarak bir çok başarıya ulaşmıştır. Ön görüşme sağladığınız çağrı merkezi ekibimiz tarafından yönlendirilerek adresinize ulaşmaktayız. Son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz arıza tespit sonucunda kombinin anlık durumu hakkında müşterimize detaylı bilgi vermekteyiz. Ömrü bitmiş parçaların değişimi ardından tekrar %100 orijinal ve sertifikalı parçalar ile değişim sağlanır.

Parça değişimi esnasında uzman ekibimiz tarafından herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı takdirde o an müşterimize durumla ilgili bilgi verilir ve acil bir şekilde o işlemde çözüme kavuşturulur. Siz kıymetli müşterilerimiz, iş bitirici ve çözüm odaklı çalışan kombi servisi arayışında iseniz Fatih Kombi Servisi iletişim adresimizden bizlere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Alanında Uzman Kadro

Fatih Kombi Servisi uzman ekibi sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunlarının giderilmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren kombi sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmış bir firmayız. Bu da siz kıymetli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve takdirleri karşısında elde ettiğimizi bir başarıdır.

Standartların üzerinde kaliteye sahip olan firmamız kombi alanında siz değerli müşterilerimize faydalı olabilmek için çalışmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir.

Firma çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Fatih Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 

Fatih Kombi Montajı Hizmeti

Bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunan firmamız, kombilerinizin montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Oldukça önemli bir işlem olan kombilerinizin, profesyonel bir şekilde montajı, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece hatalı montaj gibi bir sorunu ve montaj kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Montaj esnasında yapılan hatalar, kombide meydana gelebilecek arızalara neden olmaktadır. Bu arıza türü, kombilerde sıklıkla görülmektedir. Montaj esnasında gözden kaçacak herhangi bir hata sonrasında kombinin çalışmasında problemler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun olmaması adına uzman kişiler tarafından kombi montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Fatih kombi servisi hizmetiyle İstanbul’da hizmet veren firmamızdan hızlı bir şekilde montaj desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız, kombinizin montajını %100 başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts