Eyüpsultan Kombi Servisi | 0850 303 11 18

0
(0)

Eyüpsultan Kombi Servisi

Eyüpsultan Kombi Servisi kadrosu olarak, tüm Eyüpsultan ilçesi ve çevresine 7/24 hizmet sunmaktayız. İstanbul’un yoğun ilçelerinden biri olan Eyüpsultan’da kombi servisi ihtiyaçlarında anında adresinize ulaşarak sizlere yardım etmekteyiz. Kombi alanında yıllardır edindiğimiz tecrübe sayesinde saygıdeğer müşterilerimize yararlı olabilmek adına sürekli çalışmaktayız. Kombilerinizin bütün bakım, onarım, tamir ve gerekli durumlarda parça değişim işlemlerini yapmaktayız. Kaliteli iş anlayışımız ile tüm kıymetli müşterilerimizin onarım ve bakım işlemlerini tüm titizliğimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda müşterilerimiz firmamıza güvenebilir, kombilerini güvenilir şekilde bizlere teslim edebilirler.

Gün içerisinde adresine ulaştığımız tüm müşterilerimizin kombilerinin, onların çok zamanlarını almadan profesyonel bir şekilde işlemlerini yaparak hızlı bir şekilde tekrar teslim etmekteyiz. Çağrı merkezi ekibimiz, tüm kombi sorunlarınız için sizlere yardımcı olabilmek adına 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Eyüpsultan ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve kombinizin arızalandığı durumlar var ise Eyüpsultan Kombi Servisi iletişim adresimizden bizleri arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Hangi Markalar İle Çalışmaktayız?

Eyüpsultan Kombi Servisi çalışkan ekibi olarak, tüm marka ve model kombi arıza, bakım, onarım, sökme, takma ve parça değişim işlemleri tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kombi tamiri ve diğer işlemleri gerçekleştiren ekibimiz, tüm müşterilerimizin düşüncelerini fazlasıyla önemsemektedir. Eyüpsultan Kombi Servisi olarak, pek çok marka kombi ile çalışmaktayız.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ustalarımız, aklınıza gelebilecek tüm marka ve model kombiler hakkında detaylı bilgiye ve el becerisine sahiptirler. Neredeyse her yıl birçok eğitim ve seminere katılan ekibimiz, sürekli kendilerini geliştirmektedirler. Firmamızın çalıştığı kombi markalarından birkaçı şöyledir;

  • Vestel
  • Arçelik
  • Baymak
  • Bosch
  • Beko
  • Profilo
  • Alarko

Kombi Alanında Nasıl Tecrübe Edindik?

Eyüpsultan Kombi Servisi uzman ekibimiz, kurulduğumuz tarihten itibaren durmaksızın çalışmaktadır. Bu çalışma sayesinde sürekli kendimize bir şeyler katarak, her geçen gün ilerleyerek firmamız daha da büyümektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde edindiğimiz bu başarı ile firmamızla gurur duymaktayız. Alanında uzman ve oldukça tecrübeli ustalardan oluşan bir ekibe sahip olan firmamız, edindiğimiz tecrübe ile en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmışızdır. Kombi alanında edindiğimiz bu başarı ve tecrübeyi yapılamaz denilen tüm işlemlerin üzerinde yoğunlaşarak ve çözümler üreterek kazandığımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimizin her zaman kaliteli ve her bütçeye uygun hizmet almaları için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Kullanılan malzemelerde %100 orijinallik ve garanti belgelerine sahip olmalarına firmamız ve ekibimiz oldukça çok dikkat etmekteyiz. Müşterilerimize her işlem öncesi ve sonrası detaylı bilgi vererek, müşterilerimizin aklında soru işareti bırakmıyoruz. Müşterilerimizi bilgilendirmek, onların bir kez daha kombi sorunu ile karşılaşmaması için onlara düzgün çalışır kombiler bırakarak, nasıl kullanacakları hakkında detaylı bilgiler vermekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimiz, 0850 303 11 18 numarasından Eyüpsultan Kombi Servisi çağrı merkezi ekibimiz ile iletişime geçerek gerekli yardım ve bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts