Eca Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili Arıza Tamiri

5
(128)

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi İstanbul’un ilçelerinde Eca Kombi Arıza Servisimiz Kombi Tamiri bakım onarım çözümlerinde uzmanlık sertifikasına sahip ekibimiz tarafından kombi arızası sorunlarınızın çözümü için Eca Kombi Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Teknik sersimizin çalışma yöntemi; öncelikle kombi arıza sorunlarını profesyonel cihazlarımızla inceleyip kombi arızasını buluyoruz ve sonrasında yapılacak işleri kombi parça değişimi, kombi işçilik sürelerini size bildiriyor, onayınızı aldıktan sonra ekibimiz kombi arıza sorunlarını çözüyor. Verilen tüm kombi arıza hizmetlerinde kombi parçaları ve kombi işçiliğimiz bir (1) yıl garantilidir. 

Siz değerli müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma ekibimizde çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Eca Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Eca Kombi Arıza Kodları

 • E01 İYON ALEV YOKLUĞU
 • F34 DÜŞÜK VOLTAJ HATASI
 • E02 İYON ALEV YOKLUĞU
 • F35 KALORİFER SENSÖR
 • E03 AŞIRI ISI LİMİT
 • F37 SU BASINÇ
 • E05 FAN GERİ BESLEME
 • F39 DIŞ HAVA SENSÖRÜ
 • E08 ATEŞLEME HATASI
 • F40 YÜKSEK SU BASINÇ
 • E09 GAZ VALFİ
 • F41/42/43 OTOMATİK SU DEVREDE/TAMAMLANDI/DÜŞÜK BASINÇ
 • E12 EPROM
 • F50 BOYLER SENSÖRÜ
 • E21 DAHİLİ KART HATASI
 • F51 PT1000 BOYLER SENSÖRÜ
 • E33 DÖNÜŞ SENSÖR
 • F52 SICAK SU SENSÖRÜ
 • E35 ÇIKIŞ SENSÖR
 • F53 TERMAL SİGORTA
 • F13 RESET KİTLEMESİ
 • F81 SENSÖRLER ARASI ISI FARKI

Eca Kombi Servisi ile Orijinal Parça Desteği

Markalar, ürettikleri kombilere uygun kombi yedek parçaları üretmektedir. Bu parçalar, kombilerin performansının tam alınacağı şekilde üretilmektedir. Kombilerin pek çok farklı etken sonrasında arızalanmasında parça değişimi de gerekebilir. Bu durumda uzmanlar parça değişim işlemini siz değerli müşterilere danışarak gerçekleştirir. Değişimin olduğu parçalar, orijinal yedek parçalar olması oldukça önemlidir. Kombi arıza durumunda parça değişiminin orijinal olmaması, istenmeyen olumsuz durumlara neden olabilir. Öncelikle kombinin arızası giderilse dahi kombiden eski verim alınmayabilir. Eca Kombi Servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, orijinal parça desteği vererek kombilerinizin tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Eca Kombi Montajı Hizmeti

Bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunan firmamız, kombilerinizin montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Oldukça önemli bir işlem olan kombilerinizin, profesyonel bir şekilde montajı, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece hatalı montaj gibi bir sorunu ve montaj kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Montaj esnasında yapılan hatalar, kombide meydana gelebilecek arızalara neden olmaktadır. Bu arıza türü, kombilerde sıklıkla görülmektedir. Montaj esnasında gözden kaçacak herhangi bir hata sonrasında kombinin çalışmasında problemler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun olmaması adına uzman kişiler tarafından kombi montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Eca kombi servisi hizmetiyle İstanbul’da hizmet veren firmamızdan hızlı bir şekilde montaj desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız, kombinizin montajını %100 başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Eca Kombi Parça Değişimi Nasıl Yapılır ?

Eca kombi servisi profesyonel ekibi olarak parça değişim işlemlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kombinizde yolunda gitmeyen bir durum yaşadığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan, güvenilir ve işinde usta bir servis arayışına girmelisiniz. Kombiler, oldukça çok dikkat edilmesi gereken eşyalar olduğundan dolayı her zaman bilinçli ve tecrübeli kişilerin bakım ve onarımından geçmelidir. Bu nedenle kombi servisi arayışında iken tamamen bilinçli ve alanında uzman bir servis olması gerekmektedir. Firmamız kurulduğu tarihten itibaren çözülmez denilen tüm işlemleri çözüme kavuşturarak bir çok başarıya ulaşmıştır. Ön görüşme sağladığınız çağrı merkezi ekibimiz tarafından yönlendirilerek adresinize ulaşmaktayız. Son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz arıza tespit sonucunda kombinin anlık durumu hakkında müşterimize detaylı bilgi vermekteyiz. Ömrü bitmiş parçaların değişimi ardından tekrar %100 orijinal ve sertifikalı parçalar ile değişim sağlanır. Parça değişimi esnasında uzman ekibimiz tarafından herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı takdirde o an müşterimize durumla ilgili bilgi verilir ve acil bir şekilde o işlemde çözüme kavuşturulur. Siz kıymetli müşterilerimiz, iş bitirici ve çözüm odaklı çalışan kombi servisi arayışında iseniz Eca kombi servisi iletişim adresimizden bizlere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Eca Kombi Tamiri Alanında Uzman Kadro

Eca Kombi Servisi uzman ekibi sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunlarının giderilmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren kombi sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmış bir firmayız. Bu da siz kıymetli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve takdirleri karşısında elde ettiğimizi bir başarıdır. Standartların üzerinde kaliteye sahip olan firmamız kombi alanında siz değerli müşterilerimize faydalı olabilmek için çalışmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Eca Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Periyodik ya da yıllık bakım için gelen uzman teknik servis öncelikle talepte bulunan müşteriye bilgi vererek işine ilk adımı atar. Kombi bakımı sırasında yapacağı işlemleri doğru ve güvenilir bir şekilde anlatırken sıcak su ve kalorifer tesisatını, ısıtma testi ile kontrol ederken çalışma verimliliğini de incelemiş olur.

Teknik Servis İstanbul kombi bakımında, cihaz içerisindeki parçalar kontrol edilerek, kalitesi ve kullanım ömrü hesaplanır. Kontroller yapıldıktan sonra kombiyi kullanan müşteri, cihazın arızasını anlatır. Uzman ekip, kombiyi söküp herhangi bir yere götürmeden, bulunduğu adres içerisinde arızayı giderir. 

ECA Kombi Servis Hizmeti Vergimiz İlçeler;

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts