E.C.A. Kombi Teknik Servis

ECA Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

E.C.A Kombi Servisi

Uzman kadromuz ve tecrübemiz ile her sorunu çözüme kavuşturuyor, sizlere garanti hizmet kalitesi sunuyoruz. Yoğuşmalı, hermetik ya da bacalı kombilerinizin hepsine hizmet vermekteyiz. Arızalanmış ya da eskimiş kombilerinizi eski performansına kavuşturmayı hedefliyoruz. Yapılması gereken kombi onarımızı özenle ve profesyonellikle yapıyoruz. Kombilerinizi teknik destek ekibimize güvenlikle teslim edebilirsiniz. Teknik servisimiz gerekli durumlarda kombinizi adresinizden alıp onardıktan sonra tekrardan adresinize teslim etmektedir.

Garanti Hizmet Olanakları

Bizler teknik servis olarak sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Aklınızdaki hiçbir soru işareti kalmadan kombinizi bize emanet edebilir ve doğru hizmet seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. E.C.A. teknik destek almak için firmamız ile gönül rahatlığı ile iletişime geçebilirsiniz. İster kombi bakımı talebinde bulunabilir ister de adresinize destek ekibi isteyebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda sizlere ulaşıp sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için çalışmalara başlayacaktır. Alacağınız profesyonel hizmet ile hiçbir arıza sorununuz çözümsüz kalmayacaktır.

Kombi Arızaları Neden Olur?

Uzun süreli bakım görmeyen kombiler kimi zaman arızalanabilir. Bu arızalar sizi zorlu hava koşullarında huzursuz eder ve zor durumda bırakabilir.. Eğer petekleriniz ısınmıyorsa bu sorun kombiden kaynaklanıyor olabilir. Bunun dışında kombi ateşleme yapmayabilir ve su da akıtabilir. Bu tür durumlarda en doğru hizmeti almak için acil olarak destek ekibimiz ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Ekiplerimiz adrese hizmet vermekte ve anlık çözüm önerileri ile en kısa zamanda sorunlarınıza çare bulmaktadır. Böylelikle soğuk ve karlı günlerde kombiniz ile ilgili sıkıntı yaşamamış olursunuz.

Yedek Parça Hizmeti

Bazı arıza durumlarında kombilerin birtakım yedek parçalara ihtiyacı olabilir. Bu parçaları da her zaman her yerde bulmak mümkün olmayabilir. Bizler müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firmayız ve sizler için gerekli parça tedariklerini yapmaktayız. Böylelikle hiçbir müşterimizin kombisi arızalı bir şekilde bırakılmaz ve en profesyonel şekilde tamir edilir. İşimizi güvenilir yapıyor olmaktan gurur duyuyor ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarımı sürdürüyoruz. Siz de E.C.A. kombi servisi hakkında bilgi almak için destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.