Deylux Kombi Teknik Servis

Deylux Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Deylux Teknik Servis

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 7/24 haftanın yedi günü ulaşabileceğiniz ekiplerimiz ile adresinize geliyor ve sorunları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Özellikle de soğuk kış günlerinde ihtiyaç duyduğumuz kombiler, bazı durumlarda arızalanabilir. Bu tür durumlarda Teknik Servis İstanbul ekibimizden destek talep ederek problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. İster gece ister gündüz bizlere ulaşabilir, sorununuzu anlatabilirsiniz.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakımı düzenli olarak yaptırılması gerekilen bir işlemdir. Bakımı yapılmayan kombiler daha kolay eskir ve arızalanır. Her sene soğuk mevsimler gelmeden bakım yaptırmak cihazınızın uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir. Bakım görmeyen kombiler diğerlerine göre daha çabuk eskiyerek arızalanır. Ödediğiniz fatura fiyatını düşürmek istiyorsanız cihazlarınıza iyi baklalı ve onları emin ellere teslim etmelisiniz. Bunun dışında bakım gören kombiler alındığı ilk günkü performansını gösterecektir. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız Deylux kombi servisinden yararlanabilirsiniz.

Yedek Parça Tedariği

Bazı kombi arızalarında birtakım parçalar gerek olabilir. Bu durumda yedek parçaların tedarik edilmesi gerekir. Bu tür durumlarda firmamız sizin için parça tedariğinde bulunur. Kombinize gerekli olan tüm malzemeler kaliteli ve A sınıf olmak zorundadır. Uzman ekiplerimiz tarafından belirlenen arıza en kolay ve en hızlı şekilde çözülmeye çalışılır. Sadece profesyonel olarak çalışan ekip arkadaşlarımız, teknik bilgi konusunda da oldukça donanımlı ve tecrübeli kişilerdir. Anlık çözüm hizmetlerimiz sizler için haftanın her günü sadece bir telefon uzağınızdadır.

Müşteri Memnuniyeti

Senelerin bize verdiği tecrübe ile işimizi güvenilir ve garantili bir şekilde yapmaktayız. Hizmet alacağınız uzmanlar son derece profesyonel ekip arkadaşlarıdır. Bizler için en önemli şey sizlerin memnun kalmasıdır. Müşteri memnuniyeti en temel ilkemizdir. Öncelikle sizlerin sağlığı için çalışmayı hedef haline getirmiş bulunuyoruz. Firmamız haftanın her günü aktif bir şekilde çalışma hizmeti sunmaktadır. Siz de kombinizle sıkıntı yaşıyorsanız ya da bakım yaptırmak istiyorsanız 7/24 bizleri arayabilir ve adrese hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız ve uzman çalışma arkadaşlarımız sizlerle çalışmak için her zaman hazır durumdadır.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”