Demirdöküm Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili Çözüm 7/24

5
(389)

Demirdöküm Kombi Servisi İstanbul 

Demirdöküm kombi servisi İstanbul ilçelerinde Demirdöküm marka kombilerin tüm modellerine; arıza tespit, bakım onarım, 7/24 garantili Demirdöküm kombi servis hizmeti vermektedir. Demirdöküm kombi tamir servisi işinde uzmanlık sertifikasına sahip ekiplerimiz ile hızlı ve güvenilir, iş bitiminde garantili servis formlarıyla Demirdöküm kombi arızası sorunlarınızın çözümünde yedek parça ve işçiliğimiz 1 yıl garanti altındadır.

Demirdöküm Kombi Servisi Tamir Süreçleri

Demirdöküm teknik servimizin çalışma sistemi; öncelikle kombi arıza sorunlarını profesyonel cihazlarımızla inceleyip kombi arızasını buluyoruz ve sonrasında yapılacak işleri kombi parça değişimi, kombi işçilik sürelerini size bildiriyor, onayınızı aldıktan sonra ekibimiz kombi arıza sorunlarını çözüyor. Verilen tüm kombi arıza hizmetlerinde kombi parçaları ve kombi işçiliğimiz bir (1) yıl garantilidir. 

Demirdöküm Kombi Servisi İstanbul yakınında

Siz değerli müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma ekibimizde çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Demirdöküm Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm kombi müşteri hizmetleri çağrı merkezi

Teknik Servis İstanbul kurumsal yapısına özen gösteren firmamız sizlere garantili en doğru güvenilir çözümler sunuyor. Beyaz Eşya – Kombi – Klima – Petek Temizliği ve benzeri elektronik servis hizmetleri veriyor. Detaylı bilgi almak fiyat öğrenmek parça sormak ve diğer hizmetler hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

  • 30 C – F3 KALORİFER SENSÖRÜ
  • 40 C – F2 SICAK SU SENSÖRÜ
  • 50 C – F6 DIŞ HAVA SENSÖRÜ
  • 60 C – F0 SU BASINCI
  • 70 C – F5 FAN PRESOSTAT
  • 80 C – F1 LİMİT
  • 90 C – F4 ALEV YOKLUĞU
  • OC DIŞ HAVA SENSÖRÜ AKTİF
  • CC DIŞ HAVA SENSÖRÜ İPTAL

Demirdöküm Kombi Servisi ile Orijinal Parça Desteği

Markalar, ürettikleri kombilere uygun kombi yedek parçaları üretmektedir. Bu parçalar, kombilerin performansının tam alınacağı şekilde üretilmektedir. Kombilerin pek çok farklı etken sonrasında arızalanmasında parça değişimi de gerekebilir. Bu durumda uzmanlar parça değişim işlemini siz değerli müşterilere danışarak gerçekleştirir. Değişimin olduğu parçalar, orijinal yedek parçalar olması oldukça önemlidir. Kombi arıza durumunda parça değişiminin orijinal olmaması, istenmeyen olumsuz durumlara neden olabilir. Öncelikle kombinin arızası giderilse dahi kombiden eski verim alınmayabilir. Demirdöküm Kombi Servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, orijinal parça desteği vererek kombilerinizin tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Demirdöküm Kombi Montajı Hizmeti

Bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunan firmamız, kombilerinizin montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Oldukça önemli bir işlem olan kombilerinizin, profesyonel bir şekilde montajı, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece hatalı montaj gibi bir sorunu ve montaj kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Montaj esnasında yapılan hatalar, kombide meydana gelebilecek arızalara neden olmaktadır. Bu arıza türü, kombilerde sıklıkla görülmektedir.

Montaj esnasında gözden kaçacak herhangi bir hata sonrasında kombinin çalışmasında problemler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun olmaması adına uzman kişiler tarafından kombi montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Demirdöküm kombi servis hizmetiyle İstanbul’da hizmet veren firmamızdan hızlı bir şekilde montaj desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız, kombinizin montajını %100 başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.


Demirdöküm servis kaydı Demirdöküm Kombi Parça Değişimi Nasıl Yapılır ?

Demirdöküm kombi servisi profesyonel ekibi olarak parça değişim işlemlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kombinizde yolunda gitmeyen bir durum yaşadığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan, güvenilir ve işinde usta bir servis arayışına girmelisiniz. Kombiler, oldukça çok dikkat edilmesi gereken eşyalar olduğundan dolayı her zaman bilinçli ve tecrübeli kişilerin bakım ve onarımından geçmelidir. Bu nedenle kombi servisi arayışında iken tamamen bilinçli ve alanında uzman bir servis olması gerekmektedir.

Son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz arıza tespit sonucunda kombinin anlık durumu hakkında müşterimize detaylı bilgi vermekteyiz. Ömrü bitmiş parçaların değişimi ardından tekrar %100 orijinal ve sertifikalı parçalar ile değişim sağlanır. Parça değişimi esnasında uzman ekibimiz tarafından herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı takdirde o an müşterimize durumla ilgili bilgi verilir ve acil bir şekilde o işlemde çözüme kavuşturulur. Siz kıymetli müşterilerimiz, iş bitirici ve çözüm odaklı çalışan kombi servisi arayışında iseniz Demirdöküm kombi servisi iletişim adresimizden bizlere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Demirdöküm Servisi Alanında Uzman Kadro

Demirdöküm Kombi Servisi uzman ekibi sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunlarının giderilmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren kombi sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmış bir firmayız. Bu da siz kıymetli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve takdirleri karşısında elde ettiğimizi bir başarıdır. Firma çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki 

işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Demirdöküm Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 

Demirdöküm Servisi Kombi Bakım Ve Onarım Ne Zaman Yapılmalı?

Yıl içinde dört mevsim çalışan kombiler, yoğun çalışma nedeniyle yıpranmaktadır. Belirli aralıklarla temizlenmesi ve uzmanlar tarafından bakımdan geçmesi de bu nedenle oldukça önemlidir. Herhangi bir büyük soruna zemin hazırlamamak için uzmanlar tarafından bu işlemin en az bir kez yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu işlemin özellikle sert soğuk günler olan kış mevsiminden önce yapılması da pek çok mağduriyetin önüne geçecektir. Hızlı, güvenli ve başarılı bakım hizmeti için hızlı bir şekilde Demirdöküm kombi servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm kombi servis hizmeti verdigimiz ilçeler


Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts