Copa Kombi Teknik Servis

Copa Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Yetkili Servisin Önemi

Teknik Servis İstanbul ekibi olarak sizin memnun kalacağınız hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin konfor ve güvenliği bizler için en oldukça önemlidir. Kombi bakımı, problemi ya da benzeri durumlarda Copa kombi servisi ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kombi bakımı her yıl düzenli periyodlarla yapılırsa cihazınızın ömrü uzar ve daha verimli çalışır. Aynı zamanda fatura konusunda da tasarruf etme imkanı elde etmiş olursunuz.

Kombi Bakımını Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kış ayları hemen hemen her gün kullanmakta olduğumuz kombiler, düzenli bakım ister. Düzenli bakım görmeyen cihazlar diğerlerine göre daha çabuk eskiyerek arızalanır. Kışın soğukta kalmak istemeyiz, bu durumda kış ayları yaklaşırken kombilerimizin bakımını yaptırmalıyız. Bizler Teknik Servis İstanbul ekibi olarak işimizi severek ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Isınma konusunda sıkıntı yaşamamak için bizlerle iletişime geçebilir ve kombi bakımı bir an önce yaptırabilirsiniz. Sadece ısınmakla kalmaz aynı zamanda  fatura fiyatlarınızı azaltabilirsiniz.

Güvenilir Adresin Yeri

Copa teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke ediniriz. İşinde donanımlı ve teknik bilgisi yüksek olan uzman ekiplerle çalışırız. Uzman ekiplerimiz sizlere en profesyonel hizmeti sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. 7/24 aktif olan servisimize bir telefon ile ulaşıp sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Kombi bakım ihtiyacı veya kombi ile ilgili sorun yaşadığınızda destek ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz en kısa zamanda adresinize gelip sıkıntıları gidermek için çalışmalara başlayacaktır.

Anlık Çözüm Hizmeti

Kış aylarında sorun çıkaran kombilerin bir an önce tamir edilmesini isteriz. Özellikle de soğuk günlerde kombisiz kalmak oldukça sıkıntılı bir durum olabilir. Çalışma arkadaşlarımız en kısa zamanda adresinize gelir ve anlık çözüm hizmeti ile problemleri bir an önce ortadan kaldırmak için çalışırlar. Onarım için eğer malzeme eksikliği varsa, ekibimiz sizler için parça tedariği yaparak süreci hızlandırır. Teknik Servis İstanbul ekibi olarak firmamızdan alacağınız destekten memnun kalacağınızı şimdiden söyleyebiliriz. Copa kombi servis ve hizmet ihtiyacı için gece gündüz demeden bizleri arayabilirsiniz. Haftanın her günü servis imkanımız bulunmaktadır.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”

Kombi Teknik Servis

Hemen ara Detaylı Bilgi Al

Teknik Servis İstanbul Firmamız sizlere en doğru güvenilir çözümler sunuyor. Beyaz Eşya – Kombi – Klima – Petek Temizliği ve benzeri elektronik servis hizmetleri veriyor. Detaylı bilgi almak fiyat öğrenmek parça sormak ve diğer hizmetler hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.