Büyükçekmece Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili Çözüm

5
(88)

Büyükçekmece Kombi Servisi

Büyükçekmece Kombi Servisi, kombi arıza tamir ve bakım alanında uzman sertifikalı ekibimizle Büyükçekmece çevresinde, 1 yıl garantili servis formuyla 7/24 güvenilir hizmetler sunuyor. Kombi tamir servisimiz, evlerde ve işyerlerinde kullanılan kombilerin  işlevselliğini ve güvenliğini sağlamak, enerji verimliliğini ve tasarrufunu arttırmak amacıyla yapılır. Vaillant, başta olmak üzere, Portherrn, Bosh, Baymak, Baykan, Viessmann, Eca, Demirdöküm, Airfel, Bosh, Buderus kombi markaları ile de çalışmaktayız. 

Kombi Servisi Çalışma Sistemimiz

Büyükçekmece Kombi Servis uzman arıza tamir ekibi olarak, Büyükçekmece civarındaki tüm müşterilerimize arzu ettikleri tarih ve saatlerde hizmet sunmaktayız. Tam donanımlı servis araçlarımız ile sizlere ve kombilerinize kaliteli hizmetler vermekteyiz. Uygun fiyatlı birçok işlem yaparak sizlere ve kombilerinize yararlı olabilmeyi sağlamaktayız. Her işlem öncesi arıza tespit işlemini gerçekleştirerek sonradan oluşabilecek sorunların önüne geçmekteyiz.

Kombi Servis Süreci

Kombi arıza tamir servis süreci, ilk olarak müşteri isteklerini anlamak ve bunu uzman personellerimize iletmek ile başlamaktadır. Özellikle kombi arızaları, uzmanlık ve dikkat gerektiren hassas alanlar olduğu için, mutlaka titizlik ile alanında uzman personel ve kaliteli malzeme ile yapılmalıdır.

Uzman Kombi ekiplerimize siz değerli müşterilerimizin arıza taleplerini ilettikten sonra, uzman ekiplerimiz yerinde hizmet için sizlere randevu vermektedirler. Randevu zamanında ekiplerimiz arıza veya bakıma yönelik malzemelerini eksiksiz şekilde yanlarına alarak randevunun talep edildiği lokasyona ulaşmaktadırlar. Ardından genel kombi arızaları veya genel bakım ile ilgili olan talepler doğrultusunda kombi üzerinde gerekli kontroller, bakım ve tamir işlemleri sağlanmaktadır.

Son olarak personellerimiz hizmet sonrası teknik destek de sağlamaktadırlar. Yani servisimizin sizlere sunduğu hizmet sonrası bir problem yaşarsanız veya sormak istediğiniz bir konu olursa ekiplerimize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Garantili Kombi Servisi

Genel anlamda tüm hizmetlerimiz garantili kombi tamiri adı altında anılmaktadır. Zaten kombi ile ilgili sorun yaşan müşterilerimiz yetkili servisler dışındaki servislerden hizmet talep ederek, sıkıntılarını iki katına çıkarmamalıdırlar. Bu anlamda garantili kombi servisi hizmeti, yetkili bayilerden talep edilmelidir.

Kombi Arızalandığında Ne Yaparsınız?

Kombi arızalandığı zaman müşterilerimizin bir kısmı öncelikle internetten sorunu aratarak kendileri çözmeye çalışmaktadır. Aslında bu büyük bir yanlış olarak karşımıza çıkmaktadır. Kombi içerisindeki gaz ve ateşleme sistemleri ile çalıştığından mutlaka uzman kişiler tarafından kontrolleri gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle uzmanlar olarak bizlerin tavsiyesi, herhangi bir arızada öncelikle bizleri arayarak konu ile ilgili bilgi talebinde bulunmanız. Eğer arıza küçük ve sizlerin halledebileceği bir şeyse bile teknik ekiplerimizin yönlendirmeleri ile bu sorunu çözmeniz daha makul olacaktır.

Kombi Servisi Fiyatları

Uzman kombi teknisyenlerimizce sunulan kombi servisi fiyatları alınan hizmete göre değişiklik gösterir. Kombi arızalı parça değişimi, kombinin içli dışlı temizlenmesi, petek temizliği gibi çeşitli hizmetler farklı fiyatlar ile kombi kullanıcılarına sunulur. Bu noktada firmamız her kesime hitap eden güvenilir servisi ile öne çıkar. Daha sonrasında mağduriyet yaşamamanız adına tam teçhizat ile çalışılarak tüm problemin ortadan kaldırılması sağlanır. Vaillant, başta olmak üzere, Portherrn, Bosh, Baymak, Baykan, Viessmann, Eca, Demirdöküm, Airfel, Bosh, Buderus, Vaillant, Portherrn, Bosh, Baymak, Baykan, Viessmann, Eca, Demirdöküm, Airfel, Bosh, Buderus kombi markalarda aynı kalitede hizmet sunulur. Sizler de firmamıza başvurarak garantili kombi servisi hizmetlerimizden en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Kombi Arızasının Belirtileri

Birden çok farklı nedenlerle kombilerinizde zamanla oluşan arızaların olmasına sebep olan kombilerin arızalı olduğunu gösteren bazı belirtiler vardır. Bunlar:

  • Kombiyi çalıştırdığınızda ısı akışı,
  • Kombilerin patlamalı bir şekilde yanması,
  • Peteklerin hiçbir şekilde ısınmaması ya da eşit ısınmaması,
  • Kombinin su kaçırması,
  • Kombinin akıtması,
  • Kombinizden gelen gaz kokusu,
  • Kombinizde oluşan kısa devre şarteli atması,
  • Kombinin normalden daha fazla ses çıkarması,
  • Suyun tam olarak ısınmaması gibi belirtiler, kombinizin bir arızası olduğuna işarettir.

Tüm bu belirtilerden herhangi birinin görülmesinden hemen sonra hızlı bir şekilde Büyükçekmece Kombi Servisi hizmetleri veren firmamıza ulaşabilir ve hızlı bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 7/24 firmamıza ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Kombilerinizin bakım ve onarım gibi işlemleri için gerekli olan tüm donanım firmamıza bulunmaktadır. Garantili servisi formlarıyla, güvenli hizmetlerimizden yararlanmak için sizde firmamıza ulaşabilir ve güvenilir bir şekilde hizmetinizi alabilirsiniz.

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts