Bosch Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili %100 Çözümler

5
(452)

Bosch Kombi Servisi

Bosch-Kombi-Servisi

Bosch Kombi Servisi İstanbul’un her noktasına Bosch Kombi Arıza Servisimiz Kombi Tamiri bakım onarım çözümlerinde uzmanlık sertifikasına sahip ekibimiz tarafından kombi arızası sorunlarınızın çözümü için Bosch Kombi Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Teknik sersimizin çalışma sistemi; öncelikle kombi arıza sorunlarını profesyonel cihazlarımızla inceleyip kombi arızasını buluyoruz ve sonrasında yapılacak işleri kombi parça değişimi, kombi işçilik sürelerini size bildiriyor, onayınızı aldıktan sonra ekibimiz bosch kombi arıza sorunlarını çözüyor. Verilen tüm kombi arıza hizmetlerinde kombi parçaları ve kombi işçiliğimiz bir (1) yıl garantilidir. 

Siz değerli müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma ekibimizde çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Bosch Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bosch Kombi Arıza Kodları

 • 40° E9 AŞIRI ISI LİMİT ARIZASI
 • 40°-50° E2 KALORİFER SENSÖRÜ ARIZASI
 • 40°-50°-60° CE KURU YANMA SİRKÜLASYON BLOKAJ ARIZASI
 • 40°-50°-60°-70° A6 BACA SENSÖRÜ ARIZASI
 • 50° EA İYONİZASYON ARIZASI
 • 50°-60° B1 DİP SİVİÇ POZİZYON HATASI
 • 60° C1A4 FAN PROSESTAT KART ARIZASI
 • 60°-70° A7 SICAK SU SENSÖRÜ ARIZASI
 • 70° C6A4 FAN PROSESTAT KART ARIZASI

 

Bosch Kombi Servisi ile Orijinal Parça Desteği

kombi-servisi-kombi-tamiri

Markalar, ürettikleri kombilere uygun kombi yedek parçaları üretmektedir. Bu parçalar, kombilerin performansının tam alınacağı şekilde üretilmektedir. Kombilerin pek çok farklı etken sonrasında arızalanmasında parça değişimi de gerekebilir. Bu durumda uzmanlar parça değişim işlemini siz değerli müşterilere danışarak gerçekleştirir. Değişimin olduğu parçalar, orijinal yedek parçalar olması oldukça önemlidir. Kombi arıza durumunda parça değişiminin orijinal olmaması, istenmeyen olumsuz durumlara neden olabilir. Öncelikle kombinin arızası giderilse dahi kombiden eski verim alınmayabilir. Bosch Kombi Servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, orijinal parça desteği vererek kombilerinizin tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Bosch Kombi Montajı Hizmeti

Bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunan firmamız, kombilerinizin montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Oldukça önemli bir işlem olan kombilerinizin, profesyonel bir şekilde montajı, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece hatalı montaj gibi bir sorunu ve montaj kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Montaj esnasında yapılan hatalar, kombide meydana gelebilecek arızalara neden olmaktadır. Bu arıza türü, kombilerde sıklıkla görülmektedir. Montaj esnasında gözden kaçacak herhangi bir hata sonrasında kombinin çalışmasında problemler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun olmaması adına uzman kişiler tarafından kombi montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Bosch kombi servisi hizmetiyle İstanbul’da hizmet veren firmamızdan hızlı bir şekilde montaj desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız, kombinizin montajını %100 başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bosch Kombi Parça Değişimi Nasıl Yapılır ?

Bosch kombi servisi profesyonel ekibi olarak parça değişim işlemlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Kombinizde yolunda gitmeyen bir durum yaşadığınızda herhangi bir müdahalede bulunmadan, güvenilir ve işinde usta bir servis arayışına girmelisiniz. Kombiler, oldukça çok dikkat edilmesi gereken eşyalar olduğundan dolayı her zaman bilinçli ve tecrübeli kişilerin bakım ve onarımından geçmelidir. Bu nedenle kombi servisi arayışında iken tamamen bilinçli ve alanında uzman bir servis olması gerekmektedir. Firmamız kurulduğu tarihten itibaren çözülmez denilen tüm işlemleri çözüme kavuşturarak bir çok başarıya ulaşmıştır. Ön görüşme sağladığınız çağrı merkezi ekibimiz tarafından yönlendirilerek adresinize ulaşmaktayız. Son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz arıza tespit sonucunda kombinin anlık durumu hakkında müşterimize detaylı bilgi vermekteyiz. Ömrü bitmiş parçaların değişimi ardından tekrar %100 orijinal ve sertifikalı parçalar ile değişim sağlanır. Parça değişimi esnasında uzman ekibimiz tarafından herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı takdirde o an müşterimize durumla ilgili bilgi verilir ve acil bir şekilde o işlemde çözüme kavuşturulur. Siz kıymetli müşterilerimiz, iş bitirici ve çözüm odaklı çalışan kombi servisi arayışında iseniz Bosch  kombi servisi iletişim adresimizden bizlere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bosch Kombi Tamiri Alanında Uzman Kadro

Bosch Kombi Servisi uzman ekibi sayesinde müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunlarının giderilmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir. Kurulduğumuz tarihten itibaren kombi sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmış bir firmayız. Bu da siz kıymetli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve takdirleri karşısında elde ettiğimizi bir başarıdır. Standartların üzerinde kaliteye sahip olan firmamız kombi alanında siz değerli müşterilerimize faydalı olabilmek için çalışmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Bosch Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 

kombi servisi7x24

 

Bosch Kombi Servisi; soğuk havalarda evimizi ısıtan kombileriniz arıza verdiği zaman her zaman ulaşabilmeniz için burada!

Deneyimleri sayesinde güvenebileceğiniz ve sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak hatta bir telefon uzağınızdaki servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olduğunda, en önemli ihtiyacımız olan kombimizi uzman teknik servis ekiplerimiz kontrol ederek gereken önlemleri alarak işlemleri yapıyor. 

Kombinizin düzgün ve verimli bir şekilde çalıştığından emin olabilmek adına, kombinizi uzman mühendislerimizin kontrolü altına bırakabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet için Bosch Kombi Servisi firmamızı tercih ederek, soğuk kış ve sonbahar aylarında ısınmak mümkün olacaktır.

Firmamızı Tercih Etmeniz İçin Sebepler

 • Teknik Servis İstanbul firmamız, uzman ekibimiz ve mühendislerimiz uzun yıllardır edindikleri tecrübelerini güvenilir bir şekilde yansıtacaktır.
 • Kombi tamiratı ve bakımı konusundaki deneyimlerini profesyonel bir şekilde gösterirken içinizin rahat olmasını sağlayacaktır.
 • Yaptıkları işin her zaman arkasında olan teknik servis ekiplerimiz ve mühendislerimiz garanti verecektir.
 • Dürüst ve objektif iş yaparak sadece kombinizin sorununu çözecek ve ek bir masraf yapmanıza gerek kalmayacaktır. 
kombi-servisi-kombi-ariza-tamiri
Teknik Servis İstanbul

Bosch Kombi Servisi İle Kombi Bakımı 

 1. Öncelikle kombinin açık ya da kapalı olma durumu ve sıcak su ayarı kontrol edilir.
 2. Kombinin su sızdırmazlık durumu da incelenir.
 3. Uzman ekip kombinin içini açar, tozlanma ya da içerisindeki elektrik bağlantılarını ve hatlarını kontrol eder. 
 4. Toz varsa tozlar temizlenir, elektrik bağlantısında sorun varsa sorunlar çözülür. 
 5. Kombi baca fanı kontrol edilerek temizlenir. Ardından kombideki su boşaltılır.
 6. Tank havası ölçülür ve gereken basınç altında ise gereken müdahaleler yapılır. 
 7. Yanma ve ateşleme haznesi kontrol edilir ve temizlenir. 
 8. Gaz ayarları kontrol edilir ve tekrardan ayarlanır.
 9. Cihazdan boşaltılan su tekrar kombiye eklenir.
 10. Son olarak petek ayarında ve sıcak su ayarında kombi çalıştırılır. 

Kombi Bakımı ve Kullanım Önemi 


Yılın her ayında kullanılan kombi; gerek ısınmak için gerekse de sıcak ya da ılık su kullanmak için en elzem ihtiyaçlarımızdan birisi olmuştur. Kombinizi uzun ömürlü ve kaliteli bir şekilde kullanmak için bakımını aksatmamanız gerekir. En doğru ve en güvenilir bir şekilde bakım ve tadilat için dilediğiniz zaman Teknik Servis İstanbul firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Bosch Kombi Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçeler:

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts