Beykoz Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili 7/24 Çözüm

5
(199)

Beykoz Kombi Servisi

Kombi hayatımızın her alanında yer alan önemli bir ısınma aracıdır. Beykoz Kombi Servisinin uzman kadrosu, kombiyle ilgili tüm işlemlerde, petek, kombi bakım-onarımı, petek temizleme, petek ve kombi tamiri gibi işlemlerde Beykoz ve tüm İstanbul bölgelerine hizmet vermeye devam ediyor.

Petek Temizliğinin Önemi

Petekler yaz aylarında çok fazla önemsenmemesine rağmen, kış aylarında oldukça ihtiyacımız olan bir araçtır. Peteklerin kış aylarından önce, temizlenip kış aylarına hazır hale getirilmesi hem kombi sağlığı hem de sizin sağlığınız için oldukça önemli bir işlemdir.

Eminönü Kombi Servisi Hemen Aramak için Tıklayın – 0850 303 11 18

Kombi Servis Sürecimiz

Kombi tamir servis sürecimiz, müşteri isteklerini anlamak ve bunu uzman personellerimize iletmek ile başlamaktadır. Özellikle kombi arızaları, uzmanlık ve dikkat gerektiren alanlar olduğu için, mutlaka titizlik ile alanında uzman personeller yardımı ile çalışılmalıdır.

Ekiplerimize siz değerli müşterilerimizin taleplerini ilettikten sonra, uzman ekiplerimiz yerinde hizmet için sizlere randevu vermektedirler. Randevu zamanında ekiplerimiz arıza veya bakıma yönelik malzemelerini eksiksiz şekilde yanlarına alarak randevunun talep edildiği lokasyona ulaşmaktadırlar. Ardından genel kombi arızaları veya genel bakım ile ilgili olan talepler doğrultusunda kombi üzerinde gerekli kontroller, bakım ve tamir işlemleri sağlanmaktadır.

Son olarak personellerimiz hizmet sonrası teknik destek de sağlamaktadırlar. Yani servisimizin sizlere sunduğu hizmet sonrası bir problem yaşarsanız veya sormak istediğiniz bir konu olursa ekiplerimize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Petekler Neden Temizlenir?

Soğuklar başlar başlamaz petekler hayatımızın merkezinde yer almaya başlar. Kış aylarındaki yoğun kullanım, peteklerin işlevini getirememesine ve kişinin maddi açıdan zorlanmasına neden olur. Bu ve bunun gibi petek tamiri, peteklerin tamamen değiştirilmesine neden olabilir. Bunun önüne geçmek için İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren ve 7/24 ulaşabiliyor olacağınız Beykoz Kombi Servisi, sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti sunuyor olacak.

Hangi aralıklarla kombi bakımı yaptırmalıyım?

Kombi bakımı özellikle kış aylarından önce yaptırılması gereken senelik rutinlerimiz arasında yer almalıdır. Bunun sebebi kış aylarında kombi ve peteklerin yaz aylarına oranla daha sık ve sürekli kullanılıyor olmasıdır.

Kombi bakım süreci nasıl ilerler?

Kombi bakım süreci belirli bir sistem içerisinde ilerler. Bu süreç şöyledir;

  • Kombi bakımına gelen ekibin alanında uzman kişilerden oluşması önemlidir. Kombi bakımına gelen kişilerin yetki belgesine sahip olması gerekir. Teknik Servis İstanbul ekibi yetki belgesine sahip uzman kişilerden oluşur.
  • Kombi bakımından önce sıcak su ve ısı testi yapılmalıdır.
  • Kombi çalışma verimliliği kontrol edilmelidir.
  • Kombinin basıncı kontrol edilmelidir. Kombi basıncı genelde bakımdan sonra ustaların gerekli kontrolleri yapmamasından kaynaklanır ve öngörülemeyecek arızalara sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için uzman bir ekiple iletişime geçilmesi oldukça önemlidir.
  • Kombi basıncındaki düşme de yine bir arıza göstergesidir. Kombi basıncının 3 ile 4 ay aralıklarla düşmesi öngörülebilir ve normal olan bir durumdur. Fakat bunun sık sık yaşanması günlük hayatınızı zorlaştıracak arızalara sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için de kombi bakım yetki belgesine sahip uzman kişilerle görüşülüp kombinin gerekli bakımı yaptırılmalıdır.
  • Kombi bakımının düzenli bir şekilde yapılması, doğalgaz kaçağı gibi sorunların önlenmesini sağlayacaktır. Bu da kombinin daha uzun süreler kullanılmasını sağlar.
  • Petek bakımı ise özellikle kış aylarında ısının eşit bir şekilde yayılmasını sağlayacak önemli etkenlerdendir. Bu sayede faturalar da gözünü korkutmayacak ve tasarruf etmiş olacaksınız.

Beykoz Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakımı hem ekonomik hem de kombi sağlığı için oldukça önemlidir. Kombi bakımının düzenli bir şekilde yapılması öngörülür kombi arızalarının önceden tespit edilmesini sağlayacaktır. Bu da maddi açıdan yük oluşmadan küçük bütçelerle kombinizi daha verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Kombi bakım fiyatları kombide bulunan arızanın durumuna, eğer gerekliyse değişmesi gereken parçanın durumuna bağlıdır. Eğer kombinizde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Teknik Servis İstanbul ekibinin alanında uzman kadrosu, bu sorunun en kısa sürede tespit edilip çözüme kavuşturulmasını sağlayacaktır. Ekibin deneyimleri ve bilgisi sayesinde, kombi arızası daha da büyümeden zamanında müdahale edilip hem maddi yönden hem de zamandan tasarruf sağlanacaktır.

Eminönü Kombi Servisi Hemen Aramak için Tıklayın – 0850 303 11 18

 

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts