Beykoz Kombi Servisi

Kombi hayatımızın her alanında yer alan önemli bir ısınma aracıdır. Beykoz Kombi Servisinin uzman kadrosu, kombiyle ilgili tüm işlemlerde, petek, kombi bakım-onarımı, petek temizleme, petek ve kombi tamiri gibi işlemlerde Beykoz ve tüm İstanbul bölgelerine hizmet vermeye devam ediyor.

Beykoz Kombi Servisi Hizmeti
Beykoz Kombi Teknik Servisi 7/24 Servis Hizmeti Almak İçin Arayın.

Petek Temizliğinin Önemi

Petekler yaz aylarında çok fazla önemsenmemesine rağmen, kış aylarında oldukça ihtiyacımız olan bir araçtır. Peteklerin kış aylarından önce, temizlenip kış aylarına hazır hale getirilmesi hem kombi sağlığı hem de sizin sağlığınız için oldukça önemli bir işlemdir.

Eminönü Kombi Servisi Hemen Aramak için Tıklayın – 0850 303 11 18

Petekler Neden Temizlenir?

Soğuklar başlar başlamaz petekler hayatımızın merkezinde yer almaya başlar. Kış aylarındaki yoğun kullanım, peteklerin işlevini getirememesine ve kişinin maddi açıdan zorlanmasına neden olur. Bu ve bunun gibi petek tamiri, peteklerin tamamen değiştirilmesine neden olabilir. Bunun önüne geçmek için İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren ve 7/24 ulaşabiliyor olacağınız Beykoz Kombi Servisi, sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti sunuyor olacak.

Beykoz Kombi Servisi hizmetleri için bizimle iletişime geçin!
Beykoz Kombi Servisi İçin Bİze Ulaşın!

Hangi aralıklarla kombi bakımı yaptırmalıyım?

Kombi bakımı özellikle kış aylarından önce yaptırılması gereken senelik rutinlerimiz arasında yer almalıdır. Bunun sebebi kış aylarında kombi ve peteklerin yaz aylarına oranla daha sık ve sürekli kullanılıyor olmasıdır.

Beykoz Kombi Servisi

Kombi bakım süreci nasıl ilerler?

Kombi bakım süreci belirli bir sistem içerisinde ilerler. Bu süreç şöyledir;

  • Kombi bakımına gelen ekibin alanında uzman kişilerden oluşması önemlidir. Kombi bakımına gelen kişilerin yetki belgesine sahip olması gerekir. Teknik Servis İstanbul ekibi yetki belgesine sahip uzman kişilerden oluşur.
  • Kombi bakımından önce sıcak su ve ısı testi yapılmalıdır.
  • Kombi çalışma verimliliği kontrol edilmelidir.
  • Kombinin basıncı kontrol edilmelidir. Kombi basıncı genelde bakımdan sonra ustaların gerekli kontrolleri yapmamasından kaynaklanır ve öngörülemeyecek arızalara sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için uzman bir ekiple iletişime geçilmesi oldukça önemlidir.
  • Kombi basıncındaki düşme de yine bir arıza göstergesidir. Kombi basıncının 3 ile 4 ay aralıklarla düşmesi öngörülebilir ve normal olan bir durumdur. Fakat bunun sık sık yaşanması günlük hayatınızı zorlaştıracak arızalara sebep olabilir. Bunun önüne geçebilmek için de kombi bakım yetki belgesine sahip uzman kişilerle görüşülüp kombinin gerekli bakımı yaptırılmalıdır.
  • Kombi bakımının düzenli bir şekilde yapılması, doğalgaz kaçağı gibi sorunların önlenmesini sağlayacaktır. Bu da kombinin daha uzun süreler kullanılmasını sağlar.
  • Petek bakımı ise özellikle kış aylarında ısının eşit bir şekilde yayılmasını sağlayacak önemli etkenlerdendir. Bu sayede faturalar da gözünü korkutmayacak ve tasarruf etmiş olacaksınız.

Beykoz Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakımı hem ekonomik hem de kombi sağlığı için oldukça önemlidir. Kombi bakımının düzenli bir şekilde yapılması öngörülür kombi arızalarının önceden tespit edilmesini sağlayacaktır. Bu da maddi açıdan yük oluşmadan küçük bütçelerle kombinizi daha verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Kombi bakım fiyatları kombide bulunan arızanın durumuna, eğer gerekliyse değişmesi gereken parçanın durumuna bağlıdır. Eğer kombinizde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Teknik Servis İstanbul ekibinin alanında uzman kadrosu, bu sorunun en kısa sürede tespit edilip çözüme kavuşturulmasını sağlayacaktır. Ekibin deneyimleri ve bilgisi sayesinde, kombi arızası daha da büyümeden zamanında müdahale edilip hem maddi yönden hem de zamandan tasarruf sağlanacaktır.

Eminönü Kombi Servisi Hemen Aramak için Tıklayın – 0850 303 11 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara