Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi olarak, Beşiktaş’ın tüm noktalarına tek telefonla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Firmamızın uzman ekibi tarafından dilediğiniz tarih, saat ve mekanda adresinize gelerek sizlere hizmet vermekteyiz. Kombi bakım, onarım ve arıza işlemlerinde tüm marka ve model kombileri ayırt etmeksizin hizmet sunmaktayız. E.C.A, Bosch, Alarko, Demirdöküm gibi birçok markaya sahip olan kombilerinizin tüm işlemlerini çözüme ulaştırmaktayız.

Firma çalışanlarımız, kombi alanında belli kurs ve eğitimlerden geçerek sertifikaya hak kazanarak sizlere hizmet vermektedir. Dolayısıyla bu işin eğitimini ve eğitimin yanı sıra tecrübesini kazanmamış kişileri firmamızın bünyesinde barındırmamaktayız. Kurulduğumuz tarihten itibaren edindiğimiz tecrübe ve bilgiler sayesinde günden güne kendimizi daha da ilerletmekteyiz. Sizler de firmamız tarafından verilen kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız iletişim adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Beşiktaş Kombi Servisi
Beşiktaş Kombi Servisi 7/24 Değerli Müşterilerimizin Hizmetinde

Kombi Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Beşiktaş Kombi Servisi ekibimiz tarafından siz kıymetli müşterilerimize kombi alanında birçok avantaj ve hizmet sunmaktayız. Kombi servis alanında sunduğumuz hizmetler karşısında her zaman müşterilerimizden olumlu dönüşler ve takdirler almışızdır. Bizleri tercih edecek tüketiciler tarafından ne gibi hizmetler verdiğimizi merak edenler için maddeler halinde bilgiler vereceğiz. 

 • Aklınıza gelebilecek tüm marka ve model kombilerin tüm işlemlerini onarabiliriz.
 • Kombi bakımlarınızı profesyonel bir şekilde ekibimiz tarafından gerçekleştirebiliriz. 
 • Kombinizin tüm parça değişim işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.
 • Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. 
 • Kullanılan malzemelerin son teknoloji olmasına dikkat etmekteyiz.
 • Yapılan tüm işlemlerde firmamız tarafından en az 1 yıl garanti hizmeti verilmektedir. 

Kombi Bakımı Nedir?

Yaşam alanlarının ısınmasını sağlayan kombiler dikkat ve önem verilmesi gereken cihazlardır. Beşiktaş Kombi Servisi uzman ekibimiz, çok önem verdiği kombi bakımı işleminin her yıl en az bir kere yapılmasını tavsiye etmektedir. Kombilerinizin bakım ve onarım işlemleri için istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

Kombi bakımı; kombinizin iç dış tüm parçalarının, elektrik elektronik kablo ve parçalarının kontrolü ve temizlenme işlemine verilen isimdir. Kombi bakımı ustalık ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Bu sebepten dolayı kombi bakımınız için Beşiktaş Kombi Servisi uzman ekibimize güvenebilirsiniz. 

Beşiktaş Kombi Servisi
Beşiktaş Kombi Servisi

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmaktadır? 

Beşiktaş Kombi Servisi uzman ekibi tarafından  kolaylıkla, günlük yaşantınıza engel olmayacak şekilde kombi bakımı işleminiz gerçekleştirilmektedir. Peki “Kombi bakımı işlemi nasıl yapılmaktadır?” sizlere bununla ilgili bilgi vereceğiz.

 • Ön görüşme sağladığınız çağrı merkezi çalışanlarımız kombinizin sorunu ile ilgili tam donanımlı servis yönlendirmektedir.
 • Adresinize istediğiniz tarih ve saat diliminde ulaşan ekibimiz, kombinizin ilk etapta arıza tespitini gerçekleştirmektedir. 
 • Arıza tespiti yapılan kombinizin tüm parçaları temizlenerek kir ve kurumdan arındırılır. 
 • Bu işlemlerin yapıldığı esnada herhangi bir sorun ile karşılaşılacak olursa müşterimize bilgi verilmektedir. 
 • Kombinizin tüm elektrik elektronik parça ve kabloların kontrolü sağlanır. 
 • Son olarak müşterimize kombinin nasıl kullanılması ve nasıl kullanılırsa avantajlı olacağı hakkında detaylı bilgi verilir. 

Sizlerde bu hizmetten yararlanmak ve daha kaliteli bir hizmet sahibi olmak istiyorsanız Beşiktaş Kombi Servisi çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Sorunlarınıza Profesyonel Destek 

Beşiktaş Kombi Servisi teknik servis ekibi olarak tüm müşterilerimize kombileri hakkında profesyonel destek hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz tarihten itibaren edindiğimiz tecrübeler sayesinde alanında profesyonelleşen ekibimiz ile sizlerin de sorunlarını çözümlemek adına bu gibi kaliteli hizmetler vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmeti vererek onlara daha faydalı olmaktayız. Müşterilerimizin kombi alanında acil durum ile karşılaştığında arama motorundan Beşiktaş Kombi Servisi firmamızı aramaları yeterlidir.

İletişim adresimizden çağrı merkezi çalışan arkadaşlarımıza bağlanan müşterilerimiz ile güzel bir şekilde ön görüşme sağlanmaktadır. Çağrı merkezi çalışanımız sizlerden gerekli ve detaylı bilgileri not ederek sizlerin ihtiyaçlarına göre destek ekibi yönlendirmektedir. Sizlerde bu profesyonel ve alanında uzman ekip ile çalışmak ve kombinizi güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız Beşiktaş Kombi Servisi ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Kombi Alanında Eğitimli Personeller

Beşiktaş Kombi Servisi firmamızın bünyesinde çalışan tüm çalışanlarımız eğitimli ve alanında profesyonel kişilerdir. Belli bir zaman diliminde çalışarak tecrübe kazanan ve deneyimli hale gelen çalışanlarımız tüm problemleri küçümsemeyerek ilk gün ki özenle hizmet vermektedir. Müşterilerimizin istek ve arzularını ilke haline getiren firmamız, kombi alanında da hem kendi tecrübe deneyimlerini hem de müşterimizin isteklerini harmanlayarak ortaya çıkan sonuç ile yol izlemektedir. Bu sayede müşterilerimiz tarafından her zaman gurur duyulan firma olmayı başarmaktayız.

Kombi alanında edindiğimiz tecrübe ve eğitimler bizlerin bu alanda ilk sıralarda yer almamızı sağlamaktadır. Firma çalışanlarımız, her sene bir takım seminerlere katılarak kendilerini geliştirmektedir. Siz kıymetli müşterilerimiz için daha yararlı olabilmek adına birçok eğitim ve sınavlardan geçerek kendimizi bu alanda daha da ilerletmekteyiz. Müşterilerimiz kombi alanında değişik birçok sorun ile karşılaşmaktadır.  Bu sorunlar profesyonel kişiler tarafından çözüme kavuşturulmalıdır.

Beşiktaş Kombi Servisimiz Her Bütçeye Uygun Kaliteli Hizmet

Beşiktaş Kombi Servisi profesyonel ekibi sayesinde siz kıymetli müşterilerimizin bütçelerinin aralıklarına göre kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Kombi yedek parçalarını orijinal ve sertifikalı olarak tercih eden kombi uzman ekibimiz, sizlere uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermektedir. Bu anlamda müşterilerimiz bizlere sonuna kadar güven duyabilir ve kombilerini bizlere güvenerek teslim edebilirler. Beşiktaş ve çevresinde ikamet eden müşterilerimiz, tek telefonla bizlere ulaşarak kaliteli ve uygun fiyatlar karşılığında bizlerden hizmet alabilirler. Kombinizin uygun fiyatlar karşılığında daha verimli ve uzun ömürlü olmasını arzu ediyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Tüm marka ve model kombilerinize teknik destek faaliyeti sağlayarak sizleri bu yükten kurtarmaktayız. Kombi bakım, onarım, sökme, takma ya da diğer tüm sorunlarınızda uygun fiyatlar karşılığında mükemmel hizmetler vermekteyiz. Kombi ile ilgili her şey için her an bize ulaşabilir ve deste alabilirsiniz.

Beşiktaş Kombi Servisi Hizmeti Almak İçin –> 0850 303 11 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara