Beko Kombi Teknik Servis

Kiturami Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Beko Kombi Teknik Servis

Kombi bakım ve onarım işlemi, yüksek güvenlik önlemleriyle yapılması gereken işlemlerdir. Doğru bir hizmet için bu işlemi teknik bilgisi kuvvetli kişilerin yapması gerekir. Teknik bilgi isteyen bir hizmet olduğu için yetkili bir servise başvurulmalıdır. Beko kombi servisi için çağrılan yetkili, işinde uzman ve mutlaka bir bilirkişi olmalıdır. Böylelikle bakım, parça değişim ve onarım gibi işlemler kolaylıkla halledilir. Yapılan bakım sonrası herhangi bir teknik problem olmaması için tüm bölümler kontrol edilir. Son olarak teknik servis kalibrasyon işlemi yapar ve kombiyi güvenli bir şekilde teslim eder.

Kombi Bakımı Neden Yaptırılır?

Zaman içinde kullanılan her elektronik cihaz yıpranır. Bu cihazlar düzenli olarak temizlenmez ya da kontrol edilmezse ömürleri de kısalmış olur. Ömrü kısalan cihaz ise sizi aniden yarı yolda bırakabilir. Hiç kimse soğuk kış aylarında kombi sorunlarıyla uğraşmak istemez. Sadece kısa ya da uzun süreli olması değil, aynı zamanda kullanırken iyi verim almak için kombinin bakımları yapılmalıdır. Bakımı yapılan cihaz fatura konusunda da güzünüzü güldürecektir. Bu bakımları genelde kış ayları gelmeden yaparız. Siz de Beko teknik servisi çağırıp soğuk aylara önceden hazırlanabilirsiniz. Böylelikle servisimizin sunduğu anlık çözümler ile soğuk aylarına hazırlıklı girebilirsiniz.

Adrese Teslim Hizmeti

Haftanın yedi günü 7/24 hizmet vermekte olan firmamız sizler için en iyi uzmanlarla çalışmaktadır. Sadece bir telefon ile teknik servise bağlanıp adrese hizmet talep edebilirsiniz. Uzmanlarımız kısa zaman içerisinde gelip kombi için gereken en doğru hizmeti size sunarlar. Bizler müşteri memnuniyetine önem veriyor ve sizler için en gerekli olan hizmeti sunuyoruz. Kombi sorun ve arızalarınızı en kısa sürede onarmayı hedeflemiş bulunuyoruz.

Parça Tedariği

Firmamız müşterileri için garanti hizmet kalitesi sunmaktadır. Arızalı cihazlar için parça aramanıza gerek kalmayacaktır. Problem yaşadığınız kombiniz için eksik parçaları tedarik edilir, en titiz şekilde tamir işlemi gerçekleştirilir. Uzman kadromuz ile cihazınızı adresinizden alıp onardıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Sizler de güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız telefon ile 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”