Bakırköy Kombi Servisi 0850 303 11 18 Garantili 7/24 Çözüm

5
(202)

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy kombi servisi olarak, Bakırköy ilçesinde bulunan müşterilerimizin tüm bakım ve onarım ihtiyaçları için firmamız arıza, bakım, kontrol hizmetleri vermektedir. Kombiniz arızalandığında telaşa kapılmamakla beraber hemen Bakırköy kombi servis hizmetini arayarak bilgi alabilir ve kombi servis ekibi talep edebilirsiniz. Tüm model ve marka kombi servis hizmeti bulunan Bakırköy kombi servisi olarak, her an hizmetinize hazır bir şekilde bulunmaktayız.

Bakırköy ilçesinde tüm bölgelere tam donanımlı özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik servis ekibimiz, 7/24 çağrı merkezi ekibimizle beraber sizlere çözümler sunmaktadır. Bakımı gelmiş, arızalanmış ya da parçası değişecek kombiniz için anında çözüm üreterek gün içerisinde garantili bir şekilde teslim seçeneğimiz mevcuttur. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel bir iş sistemimizin olması sebebiyle sorunlara anında çözüm bularak müdahale etmekteyiz.

Kombi Servisi Çalışma Sistemimiz

Kurumsal bir firma olarak Bakırköy kombi servisi firmamız, kombi servisi çalışma sisteminde müşteri odaklı olarak çalışıyoruz. Bu kapsamda çalışma sistemimiz öncelikle müşteri talepleri doğrultusunda yerinde ziyaret gerçekleştirerek gereken işlemlerin sağlanmasıdır. Çalışma sistemimiz içerisinde alanında uzman personellerimiz ile her daim müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda Buderus, başta olmak üzere, Portherrn, Bosh, baymak, Baykan, Viessmann  kombi markaları ile de çalışmaktayız. Uluslar arası düzeyde kaliteli ve kurumsal şekilde işleyiş sağlayan bu markalar ile çalışarak, müşterilerimize artı değer sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Kombi Servis Sürecimiz

Kombi servis sürecimiz, müşteri isteklerini anlamak ve bunu uzman personellerimize iletmek ile başlamaktadır. Özellikle kombi arızaları, uzmanlık ve dikkat gerektiren alanlar olduğu için, mutlaka titizlik ile alanında uzman personeller yardımı ile çalışılmalıdır.

Ekiplerimize siz değerli müşterilerimizin taleplerini ilettikten sonra, uzman ekiplerimiz yerinde hizmet için sizlere randevu vermektedirler. Randevu zamanında ekiplerimiz arıza veya bakıma yönelik malzemelerini eksiksiz şekilde yanlarına alarak randevunun talep edildiği lokasyona ulaşmaktadırlar. Ardından genel kombi arızaları veya genel bakım ile ilgili olan talepler doğrultusunda kombi üzerinde gerekli kontroller, bakım ve tamir işlemleri sağlanmaktadır.

Son olarak personellerimiz hizmet sonrası teknik destek de sağlamaktadırlar. Yani servisimizin sizlere sunduğu hizmet sonrası bir problem yaşarsanız veya sormak istediğiniz bir konu olursa ekiplerimize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Kombi Ömrünü Uzatmak İçin Neler Yapılabilir?

Kış gelmeden kombi bakımlarının yapılması, değişecek parçaların değişmesi, peteklerin bakımı ya da eskiyen ve ömrü bitmiş kombinizin değişimi için Bakırköy kombi servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Özellikle kış aylarında kombilerinizde meydana gelebilecek arızalar sistemdeki başka parçaların da çalışmasını etkileyebilir hatta zaman içerisinde dönüşü olmayan yola girerek parça değişimi yapılabilir. Bu da maliyetli bir sonuç doğuracağından kombi bakımlarını zamanında yaptırmamız bizim için en iyi sonuçları doğuracak çözümdür.

Peki kombi ömrünü uzatmak için neler yapılabilir sorusuna yanıt olarak ne söyleyebiliriz? İlk olarak doğru bilinen yanlışlardan başlamak gerekirse kombilerimizin kullanım kılavuzlarını okumamamız yaptığımız büyük hatalardandır. Kullanma kılavuzunu okumadan doğru kullanma işlevi haliyle gerçekleşmeyecektir. Daha sonra ise kombi bakımı çok önemlidir ve yılda en az bir kere kombi bakımı yapılmalıdır. Uzman ve profesyonel ellerde yapılmasına özen göstermeniz dahilinde ortaya daha kaliteli bir iş çıkacaktır. Ömrü tükenen kombilerinizi ya da parçalarını mutlaka değiştirmeniz gerekmekte ve o şekilde asla kullanılmamalıdır.

Kombi Bakımı Ne İşe Yarar?

Kombi bakımı detaylı ve titizlik gerektiren bir iştir. Bu nedenle uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bakırköy muhitinde olanlar Bakırköy kombi servis hizmetini tercih edebilir ve gönül rahatlığıyla cihazlarını teslim edebilirler. Kombi bakımının ne işe yaradığı ve neden yaptırılması gerektiğinden bahsedecek olursak;

  • Kombi bakımı, kombinizin performansını yükseltir.
  • Kombiniz daha verimli çalışır ve kombi sesinde azalma meydana gelir.
  • Kombinizin ömrünü uzatır ve tasarruf sağlayarak faturanızda düşüş meydana gelir.
  • Oluşabilecek küçük kombi sorunlarının önüne geçerek daha büyük sorunları da engellemiş olur.
  • Bakırköy Kombi bakımı için gelen uzmanlara aklınızdaki soruları yöneltebilir, tasarruf açısından ise detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Kış aylarında kullandığınız doğalgazı neredeyse yarıya indirgeyebilir bu da faturanıza yansıyabilir. 
  • Kombi içerisindeki parçaların temizliği sağlanmış olup boru içerisindeki kurumlardan kurtulabilir parça ömrünü olduğundan iki kat daha uzatabilirsiniz.
  • En önemlisi olası can ve mal tehlikelerinin önüne geçmiş olursunuz. 

Sizler de kombilerinizin bakımlarını güvenilir bir firmada yaptırmak isterseniz sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır. 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz!

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts