Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi olarak, İstanbul’un Bahçelievler ilçesi ve çevresine hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız tüm kombi sorunlarınızla ilgilenmekte ve uzman ekiplerimiz sayesinde kısa sürede sorunlarınızı çözmekteyiz. Alanında uzman ve eğitimli çalışanlarımız, tam donanımlı servis araçlarımız ile 7/24 kombi servis hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız tüm sorunları çözebilmemiz için bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bahçeli Evler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi Çalışanlarımız

Tüm çalışanlarımız eğitimli, deneyimli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar. Siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözerek, onları memnun etmek için güler yüzümüzden ve disiplinli çalışma prensiplerimizden ödün vermiyoruz. Bahçelievler ilçesi ve çevre semtleri için ihtiyaç duyduğunuz her zaman, çağrı merkezi ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi ekibiz, sorunlarınız için sizleri dinlemekte ve çözüm üretmek için son derece titiz bir şekilde çalışmaktadırlar.

Bahçelievler Kombi Servisi hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.
Bahçelievler Kombi Servisi

Bizim Avantajlarımız:

  1. Bahçelievler kombi servisi, size en güvenilir hizmeti sunar.
  2. Çalışma politikası gereği, düzenli ve titiz çalışmaları ile ön plana çıkar.
  3. Kombi arızaları için yeterince deneyimli ve uzman ekibimiz sizlere ulaşır.
  4. Arızaların tümünün kodları dahilinde bulma, çözümleme ve onarma imkanımız mevcuttur.

Bahçelievler Kombi Servisi Hemen Aramak için Tıklayın – 0850 303 11 18

Bahçelievler Kombi Servisde Bakım Nasıl Yapılıyor?

Bahçelievler kombi servisi olarak, tam donanımlı personellerimiz tarafından kombi bakım işleminiz titizlikle yapılmaktadır. Bahçelievler kombi servisi ekibimiz tarafından, öncelikle baca tespiti yapılarak hava kanallarının temizliği yapılır. Daha sonra kombinin fan motoru temizlenir. Hidrolik grup dış temizliği ve genel kombi parçalarının dış temizliği yapılır. Yanma odasının ve brülörün temizliği yapılır. Kombinizin su basınç kontrolleri yapılarak kombinin ayarları yapılır.

Bahçeli Evler Kombi Servisi

Peteklerinizin havası tek tek alınarak, petek bakımlarınız yapılır ve içerisindeki pis su temizlenir. Kombinizin içerisindeki filtrelerin temizliği tek tek yapılır. Kombi bakımı hizmeti dahilinde bütün kontroller yapılarak oksidasyon temizliği gerçekleştirilir.

# Kombinizde gaz kaçağı olup olmadığı tespit edilir. Son olarak da kombinizin tasarruflu kullanım bilgisi sizlere verilir. Bahçelievler kombi servisi olarak tam donanımlı ekibimiz ile kombi bakımı ve arızaları için sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunarız.

Bahçelievler Kombi Servisi

Kombi Bakımı Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

# Kombi bakımı, her yıl en az bir kere yapılması gereken önemli bir işlemdir. Kombi bakımının faydalarını sıralayacak olursak;

  1. Kombinizden daha çok verim alabilmeniz ve daha az doğalgaz tüketerek daha çok ısınmanız için gerekli bir işlemdir.
  2. Kombi tıkanıklığını engellemek için bütün peteklerinize giden sıcak suyu düzene sokar ve evinizin bütün noktalarının eşit derecede ısınmasını sağlar.
  3. Kombi bakımı yapıldıktan sonra ev içerisindeki iyi farklılıkların yanı sıra faturanızda da tasarruf sağlarsınız.

Yukarıda sıraladığımız avantajlara sahip olabilmeniz için öncelikle uzman, deneyimli ve eğitimli kombi servisi ile çalışmanız gerekmektedir. Bahçelievler kombi servisi olarak uzman ekibimizle gönül rahatlığıyla kombi bakımı işlemleriniz yaptırabilirsiniz. 

Kombi Tamiri için Nasıl Çalışıyoruz?

Her marka kombi tamir işlemleriniz için Bahçelievler kombi servisi uzman ekibi ile arızalı kombilerinizi aynı gün içerisinde onarıp sizlere teslim etmekteyiz. Kombi servisi olarak, tam donanımlı bir şekilde kombinizdeki arıza tespitini yaptıktan sonra gün içerisinde onarıma başlar, kombideki eksiklikleri giderir ve onarılmış bir şekilde teslim ederiz. Kombi içerisindeki parça bozukluğu, tıkanıklık ya da herhangi başka bir arıza durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler Kombi Servisi Hemen Aramak için Tıklayın – 0850 303 11 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara