Bağcılar Kombi Servisi

0
(0)

Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar kombi servisi olarak uzman ekibimizle kombi bakımı, onarımı ve parça değişimi gibi işlemlerinizi gün içerisinde çözüme ulaştırıp sizlere teslim ediyoruz. Kullandığımız malzemelerin kaliteli ve %100 orijinal olmasına çok dikkat ediyoruz. Bu anlamda firmamıza kesinlikle güvenebilirsiniz. Bağcılar kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize yararlı olmak için durmaksızın çalışmaktayız.

Firmamızın çağrı merkezi ekibi, 7 gün 24 saat aralıksız çalışarak müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına göre, teknik ekibimiz ve tam donanımlı servis araçlarımızla adrese yardım gönderiyoruz. Bütün kombi marka ve modelleri üzerinde bilgi ve tecrübe sahibi olan ekibimiz, birçok eğitimden geçmektedir. Kombi arızaları çok önemli ve alanında uzman kişilerin yapabileceği riskli bir iştir. Bu nedenden dolayı Bağcılar kombi servisi olarak, geçmişten günümüze tecrübelerimizle birçok arıza ve sorunu çözüme kavuşturuyoruz. 

Kombi Servisi Çalışma Sistemimiz

Kurumsal bir firma olarak Bağcılar kombi servisi firmamız, kombi servisi çalışma sisteminde müşteri odaklı olarak çalışıyoruz. Bu kapsamda çalışma sistemimiz öncelikle müşteri talepleri doğrultusunda yerinde ziyaret gerçekleştirerek gereken işlemlerin sağlanmasıdır. Çalışma sistemimiz içerisinde alanında uzman personellerimiz ile her daim müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda Buderus, başta olmak üzere, Portherrn, Bosh, baymak, Baykan, Viessmann  kombi markaları ile de çalışmaktayız. Uluslar arası düzeyde kaliteli ve kurumsal şekilde işleyiş sağlayan bu markalar ile çalışarak, müşterilerimize artı değer sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Kombi Servis Sürecimiz

Kombi servis sürecimiz, müşteri isteklerini anlamak ve bunu uzman personellerimize iletmek ile başlamaktadır. Özellikle kombi arızaları, uzmanlık ve dikkat gerektiren alanlar olduğu için, mutlaka titizlik ile alanında uzman personeller yardımı ile çalışılmalıdır.

Ekiplerimize siz değerli müşterilerimizin taleplerini ilettikten sonra, uzman ekiplerimiz yerinde hizmet için sizlere randevu vermektedirler. Randevu zamanında ekiplerimiz arıza veya bakıma yönelik malzemelerini eksiksiz şekilde yanlarına alarak randevunun talep edildiği lokasyona ulaşmaktadırlar. Ardından genel kombi arızaları veya genel bakım ile ilgili olan talepler doğrultusunda kombi üzerinde gerekli kontroller, bakım ve tamir işlemleri sağlanmaktadır.

Son olarak personellerimiz hizmet sonrası teknik destek de sağlamaktadırlar. Yani servisimizin sizlere sunduğu hizmet sonrası bir problem yaşarsanız veya sormak istediğiniz bir konu olursa ekiplerimize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? 

Bağcılar kombi servisi uzman ekibimiz tarafından kombi bakımı işleminiz kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız güler yüzlü, çözüm odaklıdır ve müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Müşterilerin kombi alanındaki isteklerini çözüm odaklı ve en iyi hizmeti sağlayacak şekilde karşılamaktadır. Kombi bakımlarında, profesyonel ekibimiz isteğiniz üzerine en hızlı şekilde adreslerinize gelir. Kombi ve kombi ile bağlantılı, ulaşılabilen her noktanın bakımını kombiye uygun alet ve yöntemlerle yapar. Kombi içerisinde tıkanmaya neden olan maddeleri temizleyip, elektrik elektronik bağlantıları kontrol ederek bir sorunun olmadığı kanısına vardıktan sonra müşterimize teslim ediyoruz. Firmamız tarafından yapılan tüm işlemler sonrasında en az 1 sene garanti hizmeti verilmektedir ve bütün işlemler için fatura kesilmektedir. Detaylı şekilde yapılan bakım sonrasında kombinizin performansında yükseliş olduğunu fark edebilirsiniz. Kombi bakımı sırasında arıza verme potansiyelindeki parçaların bakımı ya da değişimi ile olası arızalanmaların önüne geçmiş olacaksınız. Bu yüzden de kombinizin bakımlarını ihmal etmemeli ve profesyonel destek almalısınız.

Bağcılar kombi servisi kaliteli, yetki ve yeterlilik belgeli çalışanlarımız ile kombi bakımınızı temiz bir şekilde yapıp teslim etmekteyiz. Firmamız her marka ve model kombinin bakım ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bağcılar genelinde tüm servis taleplerine en kısa sürede ulaşarak kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla müşterilerimizi mağdur etmeden hizmet vermeyi kendimize prensip edinmiş bir firmayız. Çağrı merkezi tarafından bizlere ulaşan değerli müşterilerimize hızla ulaşarak kombi bakımlarını yapmaktayız.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Bağcılar kombi servisi olarak, ekibimiz ile geçmişten günümüze her marka kombi ile ilgili tamir, bakım ve diğer işlemleri için siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bağcılar ilçesinin tüm bölgelerine 7 gün 24 saat servis hizmeti imkanımız mevcuttur. Deneyimli personellerimiz tarafından müşterilerimizin kombi arıza ve bakımlarını gün içerisinde adreslerine gidip çözüme kavuşturarak teslim etmekteyiz. Evlerin ısısını sağlayan kombilerin bakımı çok önemlidir. Hele ki kış ayları gelmeden yılda en az bir kere yapılması gereken kombi bakımı profesyonel ve güvenilir kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bağcılar kombi servisi olarak uzman ekibimizle yapmış olduğumuz kombi bakımından sonra hem maddi hem manevi olarak rahatlayacaksınız. Siz de Bağcılar kombi servisi ve uzman ekibinin kaliteli hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts