Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi hizmeti vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Alanında uzman kadromuz, kış aylarında sizlerin ısınmanızı sağlayan ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombilerinizin bakımlarını, onarımlarını ve arıza işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Kombi bakımları, kombileriniz için çok önemlidir bu yüzden de ihmal edilmemelidir. Kombilerinizin ömrünün uzun olması ve yüksek verim alabilmeniz adına periyodik bakımlarının yapılması gerekir. İstanbul’un dört bir yanına hizmet veren firmamız, Avcılar Kombi Servisi ile Avcılar ilçesi ve çevresine kombi ve kombiye dair her şeyle hizmetiyle yanınızda.

Avcılar Kombi Servisi Hizmetleri

Avcılar Kombi Servisi olarak, kombilerinizin arıza, bakım ve onarım işlemlerinin tümünü özenle ve kalite farkıyla yapmaktayız. Kombi servisi olarak size sunduğumuz hizmetler şu şekildedir;

 • Kombi bakım ve onarımı.
 • Alanında uzman kadro.
 • Sertifikalı, güvenilir çalışma kadrosu.
 • Uzun yıllardır kazanılmış olan deneyim.
 • Hijyenik ve özenli işçilik.
 • Zamanında adrese ulaşım.
 • 7 gün 24 saat, her zaman ulaşılabilirlik.

Neden Kombi Bakımı Yaptırmak Önemli?

Kombilerinizi aldığınız andan itibaren, kombilerinize belli aralıklarla ve düzenli olarak bakım yaptırmanız oldukça önemlidir. Kombilerin düzenli bakımları ile sizlerin fark etmediği arızaların tespiti için büyük önem taşır. Kullanıcılar tarafından fark edilemeyen arızların rutin bakımlarında tespit edilmesi ile büyük arızaların ya da aniden yaşanabilecek arızalanmaların önüne geçmenizde yardımcı olur. Ayrıca kombinize uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Bakımı yapılan kombinin performansı da artarak verimli şekilde çalışmaya devam eder. Faturalarınızı da olumlu yönde etkileyerek enerji tasarrufu edinmenizi sağlar.

Avcılar Kombi Servisinden Tamir ve Onarım Desteği Almak

Kombinizi emin ellere teslim etmek için alanında uzman ve sertifikalı ekiplerle çalışmaya özen göstermelisiniz. Güvenilir firma ve alanında uzman ekip için Avcılar Kombi Servisimizi tercih edebilirsiniz. Avcılar Kombi Servisi hizmeti veren firmamız, çalışanlarının gelişimi için eğitimler vermekte ve her geçen gün gelişip büyümeye devam etmektedir.

Avcılar Kombi Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize 7/24 güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Alanında uzman kadromuz ve sertifikalı teknik ekibimizle kombileriniz, petekleriniz vb. ihtiyaçlarınız konusunda herhangi bir sorunda yanınızdayız.

Sık Karşılaşılabilen Kombi Sorunları Nelerdir?

Kombi kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunlar şu şekildedir;

 • Kombinin çalıştığı halde ısı vermemesi.
 • Kombinin patlamalı bir şekilde yanması.
 • Sıcak su açıldığında peteklerin çok ısınması.
 • Peteklerin üstünün ısınıp altının ısınmaması.
 • Kombinin su kaçırması / akıtması.
 • Kombiden ses gelmesi.
 • Kombiden sıcak su gelmemesi.

Kombinizi Nasıl Kullanmalısınız?

Kombilerinizden dilediğiniz kaliteli ve verimli hizmeti sağlayabilmek adına düzenli olarak kombi bakım ve onarım işlemlerini yaptırmalısınız. Kombinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda zaman kaybetmeden kombiniz için gereken onarım işlemlerinin yapılması için uzman kişilerden destek almalısınız. Kombi bakımınızı düzenli bir şekilde yaptırarak gereken işlemlerin zamanında gerçekleşmesini sağlamanız durumunda kombileriniz uzun ömürlü olacaktır ve kombinizden beklediğiniz verimliliği alabilmenizi sağlayacaktır.

Alanında uzman kadromuzla 7/24, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Hizmet süresi boyunca sizlere destek sağlamakta ve sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler üretmekteyiz. Hijyenik çalışma şeklimiz sayesinde sizleri hiç yormadan işlerinizi gerçekleştirmekte ve yaşam alanınızı hiç kirletmeden sizlere titiz çalışma sunmaktayız. Kombi ile ilgili her şey için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Tıkla Ara