Arçelik Kombi Teknik Servis

Arçelik Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Arçelik Kombi Servisi

Teknik Servis İstanbul firması olarak işinde bilgili ve donanımlı ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yalnızca bir telefon uzağınızda olan teknik destek ekibimiz ile sorun yaşadığınız kombiniz için destek talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sadece profesyonel hizmet sunmaktadır. Özellikle de soğuk kış mevsiminde sıkça kullanılan kombiler, arıza verebilir. Bu sorunlar hayatınızı olumsuz etkiler. Bu yüzden kombi bakımı yaptırmak önemli hale gelir. Teknik servis ekibimizden arıza yaşadığınız kombi ile ilgili destek alabilir, bakım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Adrese hizmet seçenekleri ile haftanın her günü sizler için çalışmaktayız.

Yedek Parça Tedariği

Arızalanan kombiler için gerek duyulan yedek parçaları en kısa sürede tedarik ederek güvenilir şekilde tamir etmekteyiz. Senelerdir edindiğimiz tecrübe ve donanım ile anlık çözüm üretmekte bir numarayız. Sizleri soğuk kış aylarında kombisiz bırakmamak için haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. Bizleri istediğiniz saatte arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Arçelik teknik servis için en güvenilir firma olduğumuzu iddia ediyoruz.

Adrese Hizmet Seçeneği

Kombi bakımı ve problemleri için güvenilir olan Teknik Servis İstanbul ekibimiz, siz müşterilerimize her zaman garanti hizmet sözü vermekteyiz. İstenilen saat diliminde ulaşım sağlayabilirsiniz ve adresinize hizmet talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz gerekli incelemeleri yapar ve parça tedariği gerekirse işlemleri sizin için halleder. Kombinizi ilk günkü haline çevirmek için profesyonel bir destek sağlanır. Müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemli bir husustur, sizlere garanti ve kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Bakımın Vazgeçilmez Adresi

Kombilerin bakımı en çok kış ayları için önemlidir. Bakımları düzenli periyodlarla yapılmayan kombilerin ömürlerini kısaltmış olursunuz. Bu sebeple kombilerin bakımları, genel olarak kış aylarına girilmeden önce yapılmalıdır. Bu şekilde sadece kombi ömrü uzamış olmaz, aynı zamanda ay sonu fatura geldiğinizde yüzünüz de güler. Teknik bilgi konusunda alanında uzman olan çalışma ekibimiz ile mükemmel hizmet vermekteyiz. Güvenilir adres olmamızın dışında, müşteri ilişkileri bizim için oldukça önemlidir. Bizleri 7/24 arayarak Arçelik teknik servisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, haftanın yedi günü teknik talep edebilirsiniz.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”