Alarko Kombi Teknik Servis

Alarko Teknik Servis Desteği almak için bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Alarko Kombi Servis

Soğuk kış mevsiminin gelmesiyle kombi ve petek kullanımı artış gösterir. Havalar soğuyunca hemen hemen her evde ısınma ihtiyacı başlar. Pek çok kişi böyle dönemlerde fatura fiyatlarından memnun kalmayabilir. Bunun dışında herkes kombiden beklediği verimi alamayabilir. Hem kombiden beklenen verimi alamamak hem de yüksek fatura ödemek hoş bir durum değildir. Peki kombilerden çok daha fazla verim alabilmek için neler yapılmalıdır?

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kış mevsiminde çok daha iyi ısınmak için düzenli olarak bakım yaptırılması gerekir. Kombi bakımları sadece iyi ısınmak için değil, ödenilen faturalarda gözle görülür bir tasarruf elde etmek için de önemli bir husustur. Bu dönemde artık hemen hemen herkes kombi sahibidir. Eskiden sobaların yaygın olduğu dönemde her yıl baca bakımı yapıldığı gibi, bu dönemde de her yıl kombi bakımı yapılması gerekir. Ancak bu kombilerin bakımı yalnızca işini iyi yapan profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Ciddi bir verim isteyen kombi bakımı için Alarko teknik servis olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Bizler Teknik Servis İstanbul ekibi olarak profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Haftanın Her Günü Hizmet Seçeneği

Kombi bakımı ciddiye alınacak bir iştir. Sadece uzman kişilerin yapması gereken bir iştir ve bolca titizlik ister. Kombi bakımı için gerekli talimatlara uyulmazsa hayatınız tehlikeye bile girebilir. Teknik Servis İstanbul firması olarak siz kıymetli müşterilerimize her zaman titiz bir hizmet sumaktayız. 7/24 çalışmakta olan uzman ekiplerimiz en doğru ve kaliteli hizmet seçeneklerini sizlere sunar. Alarko teknik servis için firmamızı arayabilir ve adresinize hemen destek ekipleri isteyebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın en değer verdiği şey şüphesiz müşteri memnuniyetidir. Haftanın yedi günü hizmet vermekte olan firmamızdan dilediğiniz vakitte bakım ve onarım desteği alabilirsiniz. Kombi onarımı ve bakımı için anlık çözüm üretme sistemimiz bulunmaktadır. Arıza sorunu için gerekli olan yedek parça tedarik hizmet sunarak sizleri çözümsüz bırakmayız. Firmamıza haftanın yedi günü kolaylıkla ulaşarak problemlerinizden rahatça kurtulabilirsiniz. Alarko kombi servisi için siz değerli müşterimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir.

Sorunlarınıza profesyonel teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

01

“Problem takibi ve hızlı çözümler”

02

“Memnuniyeti %100 sağlayan çözümler”

03

“Ojinal parça tedariği ve garantili hizmet”