Airfel Kombi Servisi 0850 303 11 18

5
(33)

Airfel Kombi Servisi İstanbulun tüm ilçelerinde Airfel Kombi Arıza Servisimiz Airfel Kombi Tamiri bakım onarım çözümlerinde uzmanlık sertifikasına sahip ekibimiz tarafından kombi arızası sorunlarınızın çözümü için Airfel Kombi Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Teknik sersimizin çalışma sistemi; öncelikle kombi arıza sorunlarını profesyonel cihazlarımızla inceleyip kombi arızasını buluyoruz ve sonrasında yapılacak işleri kombi parça değişimi, kombi işçilik sürelerini size bildiriyor, onayınızı aldıktan sonra ekibimiz kombi arıza sorunlarını çözüyor. Verilen tüm kombi arıza hizmetlerinde kombi parçaları ve kombi işçiliğimiz bir (1) yıl garantilidir.  Siz değerli müşterilerimizin günlük yaşantısına hemen dönebilmesi, işlemlerin daha güvenilir ve hızlı olabilmesi adına firmamız, son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Bu makinelerin kullanımı konusunda ustalarımız birçok eğitimden geçerek sertifikaya hak kazanmış kişilerdir. Firma ekibimizde çalışanlarımızın kullandığı tüm ekipmanlar kaliteli ve dijital ürünlerdir. Bu anlamda firmamıza güvenerek kombilerinizin tüm sorun ve sıkıntılarını güvenilir ustalarımıza emanet edebilirsiniz. Sizler de kombi alanındaki işlemlerinizde bizleri tercih ederek kombinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilir ve daha verimli çalışır bir şekilde de teslim alabilirsiniz. Airfel Kombi Servisi olarak, 7/24 sizlerin hizmetinize hazır beklemekteyiz. İhtiyaç halinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Airfel Kombi yetkili servis

Airfel Kombi yetkili servis olarak İstanbul genelinde Airfel kombi teknik servisimiz; kombi tamiri, kombi bakım onarım sorunlarına sertifikalı uzman ekibimizce  tarafından kombi arızası sorunlarına çözüm üretmektedir.

Airfel Kombi Arıza Kodları

Airfel Arıza Kodu E01

E01 arıza kodu, kombide bir alev kesintisini olma durumunda ortaya çıkan hata kodudur. Ateşleme ya da gaz besleme hatası durumunda bu arıza kodunun çıkması sonrasında uzmanlardan yardım alabilirsiniz. 0850 303 11 18’i arayarak firmamıza ulaşabilir ve arıza konusunda yardım alabileceğiniz gibi arıza hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Airfel Arıza Kodu E02

Cihazda aşırı ısınma problemini işaret eden arıza kodudur. Her marka ve model kombide sıklıkla yaşanan bir problemdir ve uzmanlara ulaşmadan önce cihazı resetleyerek sorunu çözebilirsiniz. Daha sonra tesisat ve peteklerin vanaları kontrol edilmelidir. Ancak bir türlü sorun çözülmüyor ise hiç vakit kaybetmeden uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Airfel Arıza Kodu E03

Atık gaz çıkış arızası söz konusu olduğunda bu hata kodu ortaya çıkmaktadır. Ayrıca AC 24 modellerde bu arıza kodu; bacanın çıkması, baca boyunun gereğinden uzun olması, prosestat sorunu, fan ve anakart arızası gibi durumlar nedeniyle de ortaya çıkmaktadır. Doğru tespit ve doğru onarım işlemi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Airfel Arıza Kodu E04

Kalorifer devresi su basıncının yetersiz olduğunu gösteren hata kodudur. Basıncın 1 bar altında olması durumunda bu hata kodu görülmektedir. 1,5 bar olana kadar su basılarak bu hatanın çözümü gerçekleştirilmektedir. Ancak yine de bu sorunu çözemediyseniz vakit kaybetmeden uzmanlarımıza ulaşabilir ve hızlı bir şekilde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Airfel Arıza Kodu E06

Sensör kabloları ya da sensör borularında bir problem olması sonucunda bu hata kodu ortaya çıkmaktadır. Bu arıza kodu alındıktan sonra kombi kullanıcısının herhangi bir şey yapmadan uzmanlardan yardım alması gerekmektedir. Kullanıcının bu arızayı gidermek için yapacağı şeyler sonrasında kombide görülen arıza, daha büyük problemlere neden olabilir. Bu nedenle böyle bir arıza kodunu görür görmez vakit kaybetmeden 0850 303 11 18’i arayarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Airfel Arıza Kodu E07

Airfel kombi arıza kodları arasında bulunan E07 arıza kodu, kalorifer sistem sensöründe ortaya çıkmış olan bir problemi işaret eder. Ayrıca bu durumda sensör kablosu ya da sensörün bağlı olduğu kablolarda da bir sorun söz konusu olabilir. Daha büyük problemlere zemin hazırlamamak için bu arızanın uzmanlar tarafından tamir edilmesi gerekmektedir.

Airfel kombi arıza kodları, Airfel kombilerin arızalanması sonrasında görünen ve arıza hakkında fikir veren hata kodlarıdır. Bu hata kodları, cihazlarda olan arıza ve problemlerin tespitini hızlandırmaktadır. Aynı zamanda Airfel kombi arıza kodları, arızanın noktasını ve tamir işlemlerinin de doğru bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Arıza kodları, kombi markası ve modeline göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle kodlar hakkında arama yaparken, marka ve kombi detayını ekleyerek daha sağlıklı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Airfel Kombi Servisi ile Orijinal Parça Desteği

Markalar, ürettikleri kombilere uygun kombi yedek parçaları üretmektedir. Bu parçalar, kombilerin performansının tam alınacağı şekilde üretilmektedir. Kombilerin pek çok farklı etken sonrasında arızalanmasında parça değişimi de gerekebilir. Bu durumda uzmanlar parça değişim işlemini siz değerli müşterilere danışarak gerçekleştirir. Değişimin olduğu parçalar, orijinal yedek parçalar olması oldukça önemlidir. Kombi arızası durumunda parça değişiminin orijinal olmaması, istenmeyen olumsuz durumlara neden olabilir. Öncelikle kombinin arızası giderilse dahi kombiden eski verim alınmayabilir. Airfel Kombi Servisi olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, orijinal parça desteği vererek kombilerinizin tam verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Airfel Kombi Montajı Hizmeti

Bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunan firmamız, kombilerinizin montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Oldukça önemli bir işlem olan kombilerinizin, profesyonel bir şekilde montajı, deneyimli uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Böylece hatalı montaj gibi bir sorunu ve montaj kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Montaj esnasında yapılan hatalar, kombide meydana gelebilecek arızalara neden olmaktadır. Bu arıza türü, kombilerde sıklıkla görülmektedir. Montaj esnasında gözden kaçacak herhangi bir hata sonrasında kombinin çalışmasında problemler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle daha sonra herhangi bir sorun olmaması adına uzman kişiler tarafından kombi montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Airfel kombi servisi hizmetiyle İstanbul’da hizmet veren firmamızdan hızlı bir şekilde montaj desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız, kombinizin montajını %100 başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.   

İstanbul Airfel Kombi Servisi verdiğimiz ilçeler

Bize puan verip destek olun

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Similar Posts